Düğün gününüz muhteşem bir klasik gelin arabası ile unutulmaz olsun. 1937 model Cadillac klasik gelin arabası %25 indirimli. Üstelik gün boyu şoför ve 100 km yakıt hediyesiyle

12 TL
Artık mevcut
değil
Değeri
312 TL
İndirim
%96
Kazanç
300 TL
Fırsat şu tarihte bitti:
00:00
13.01.2012

Kullanım şartları

 • İndirim çeklerinizle şu anki fiyatlar üzerinden %25 indirim alırsınız.
 • Bu hizmeti sadece 12 TL’ye alacağınız indirim kuponunuzla 1250 TL yerine 938 TL’ye alırsınız.
 • İndirim kuponunuzu 6 saatlik kiralama için de kullanabilirsiniz. 6 saatlik kiralamayı 750 TL yerine 570 TL’ye alabilirsiniz. Şoför hizmeti ve 100 km yakıt yine dahildir.
 • İndirim çekinizi satın almadan önce 0505 230 59 89’u arayarak gelin arabaları hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.
 • Birden fazla kupon birleştirilerek kullanılamaz.
 • Önceden randevu almak gereklidir.
 • Kupon 1 Mayıs’a kadar geçerlidir.

Öne çıkanlar

 • Harika bir klasik gelin arabasıyla, 1937 model Cadillac’la düğün gününüz muhteşem geçecek.
 • Ömür boyu unutamayacağınız harika bir anınız olacak.
 • Fiyata şoför hizmeti ve 100 km yakıt dahildir
 • Hizmet sabah 8’de başlar, gece sonuna kadar gelin arabası emrinizdedir.
 • İhtiyacı olan bir tanıdığınıza da tavsiye edebilir, facebook’ta paylaşabilir veya arkadaşlarınıza hediye edebilirsiniz.
 • 3D Güvenli Alışveriş Sistemi avantajı geçerlidir (Alışveriş esnasında bankanızın güvenli ödeme sayfasına yönlendirilirsiniz)

Şirket

KlasikGelinArabasi.com
Web sitesi

Esentepe Mahallesi Milangaz Caddesi Turunç Sitesi No:13/2 Kartal İstanbul

Düğün günü çok özeldir. O gün tatlı bir telaş ve koşuşturmaca içinde geçer. Gelinlerimiz harika gelinlikleri içinde, damatlarımız şık damatlıkları içinde çok güzel bir tablo gibidirler.

Bu gün en küçük detaylar bile hayat boyu unutamayacağınız anılar yaratır. İşte bugün NikahFirsati.com üyelerine sunduğumuz bu fırsatla hayatınız boyunca unutamayacağınız anılarınız olacak.

KlasikGelinArabasi.com ve NikahFirsati.com işbirliğiyle sizlere harika bir klasik gelin arabası fırsatı sunuyoruz. Düğün gününüzü 1937 model harika bir Cadillac ile geçirecek, görenleri hayrete düşüreceksiniz.

1937 Cadillac

Bu şahane araba tüm gün boyunca hizmetinizde olacak.

klasik gelin arabası
klasik düğün arabası cadillac
klasik cadillac düğün arabası
klasik düğün arabası cadillac

%25’lik indirim kuponunuzla bu hizmeti 1250TL yerine 938 TL’ye alabilirsiniz.

İndirim kuponunuzu 6 saatlik kiralama için de kullanabilirsiniz. 6 saatlik kiralamayı 750 TL yerine 570 TL’ye alabilirsiniz.

Asıl ödemeyi aracınızı kiraladığınız zaman yaparsınız.


Unutmayın, bu fiyatlara şoför hizmeti ve 100 km yakıt dahil! Gelin arabanız sabah 8’den gece sonuna kadar hizmetinizde!

KlasikGelinArabasi.com diyor ki: “Yeni başlayan hayat yolculuğunuzu, özel ve eşsiz bir başlangıç yaparak,unutulmaz mutlu bir anıya dönüştürmek amacıyla, hepsine ayrı ayrı gönül verilmiş, itina ile günümüze kadar korunmuş, tüm bakımları yapılmış klasik araçları ve deneyimli, güleryüzlü şoförlerimiz ile sizlere hizmet vermekteyiz. Üstlenmiş olduğumuz sorumluluğun bilincinde, bugünün sizin için ne kadar önemli oduğunun farkında olduğumuzu, her türlü istek ve düşünceleriniz için sizlere çözüm üretmekte olduğumuzu bilmenizi isteriz. Siz değerli misafirlerimize en iyi ve en güvenli bir şekilde sorunsuz bir hizmet vermeyi kendimize misyon edindik. Çıkmış olduğunuz bu yolculukta sizinle olmaktan onur duymaktayız. Birlikte başladığımız bu yolculukta siz misafirlerimizin güvenliği ve memnuniyeti asıl amacımızdır.

İndirim kuponunuzu satın almadan önce 0505 230 59 89’u arayarak daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Keyifli alışverişler dileriz.