Bu sezon gelinler daha güzel, damatlar daha yakışıklı! My Kuaförde gelin başı, profesyonel makyaj, manikür, pedikür, kaş, bıyık, damat tıraşı, saç, sakal ve düğün arabası süslenmesi sadece 400 TL…

9 TL
Artık mevcut
değil
Değeri
350 TL
İndirim
%97
Kazanç
341 TL
Fırsat şu tarihte bitti:
00:00
17.02.2013

Kullanım şartları

 • İndirim kuponunuz 30 Haziran 2013’e kadar geçerlidir.
 • 9 TL paket bedeli değil, sadece indirim kuponudur.
 • Önceden randevu almanız gerekmektedir.
 • Randevu alırken kaparo istenebilir.
 • Randevu ve daha detaylı bilgi için 0216 342 50 54’ü arayabilirsiniz.

Öne çıkanlar

 • Çok uygun fiyata oldukça zengin bir güzellik paketine sahip olacaksınız.
 • Sadece 9 TL’ye alacağınız indirim kuponunuzla gelin başı, profesyonel makyaj, kaş, bıyık, manikür, pedikür, damat tıraşı, saç, sakal ve düğün arabası süslemesinden oluşan pakete, 750 TL değil yalnızca 400 TL ödeyeceksiniz.
 • Kazancınız tam 350 TL olacak.
 • Bir tanıdığınıza da tavsiye edebilir veya arkadaşlarınıza hediye edebilirsiniz.
  %100 Ücret İade Garantisi: Alışverişinizden memnun kalmazsınız kuponunuzu koşulsuz şartsız iade edebilirsiniz.
  3D Güvenli Alışveriş Sistemi avantajı geçerlidir. (Alışveriş esnasında bankanızın güvenli ödeme sayfasına yönlendirilirsiniz.)
  Havale veya EFT ile ödeme yapmak için destek@nikahfirsati.com’a e-mail atmanız yeterlidir.

Şirket

My Kuaför
02163425054
Web sitesi

Valideatik Mah. Nuh Kuyusu Cad. Köşk Apt. 113/A Üsküdar

Büyük haritada göster

Gelin saçı, ya da insanların deyimiyle gelin başı nikah ve düğün için son derece önemlidir. Çünkü gelinliğin ve duvağın görüntüsüne zarafet ve güzellik katar. Gelinin hayal dünyasından çıkmış bir peri gibi görünmesini sağlar.

Düğünlerde gelinler ne kadar güzel olmak için uğraşırlarsa, erkekler de o kadar yakışıklı olmak için çaba harcıyor.

O halde damadın smokiniyle bağdaşıp bir prens kadar yakışıklı olması gerekir. Ya araba süslemesi?

O özel gün için seçmiş olduğunuz aracın süslenmesi, peri ile prensimizin evlilik yolunda ki çiçeklerle bezenmiş ilk yolu olsa gerek.

gelin sac model firsat

Sizlere gelin başı dedik, damadın yakışıklı olmasından söz ettik, düğün arabası süslenmeli diye bahsettik, ancak tüm bunlar birer düğün hazırlığı olsa da, hepsi ayrı bir koşuşturma, ayrı bir masraf.

gelin sac model firsat

Fakat bugün sizler için hazırladığımız fırsat muhteşem…
Üsküdar’da My Kuaför sizler için inanılmaz bir fırsat hazırlayıp, tüm gelin ve damatların ilk düğün hediyesini veriyor dersek yeridir. My Kuaför kurucusu Yılmaz Sarı tüm gelinlerin mutluluğu, damatlarımızın memnuniyeti en büyük kazancımız ilkesiyle sizler için aşağıda detaylarını sunduğumuz fırsatı hazırladılar.

gelin sac model firsat

Bu sezon My Kuaförde gelin saçı, profesyonel makyaj, manikür, pedikür, kaş, bıyık, damat tıraşı, saç, sakal ve düğün arabası süslemesi için fiyat 750 TL… Ancak siz Nikah Fırsatı takipçilerimiz için hazırlanan bu paket çok özel bir fiyatla sadece 400 TL…

gelin sac model firsat

İnanılmaz dolu bir paket! Gelin, damat ve arabanın komple güzelleşmiş olarak çıkacağı dört dörtlük bu paketi ayrı ayrı edinmeye kalksanız sanırız 1000 TL’ye yakın bir maliyet çıkar. Fakat sizler bu pakete yalnızca 400 TL ödeyerek dört dörtlük bir hizmet alacaksınız.

gelin sac model firsat

My Kuaför işinde güvenilir, uzman kadrosu ve kullanmış olduğu kozmetik ürünlerde oldukça seçici olup, bilhassa LOREAL, M.A.C gibi bilinen ve aranılan ürünleri kullanmakta…

gelin sac model firsat

Geniş ve ferah salonu, kurucu Yılmaz Sarı’nın yıllara dayanan tecrübesi ve deneyimli ekibi sizi o günkü güzelleşme stresinizi ortadan kaldıracak, hem harika bir güzellik, muhteşem bir yakışıklılık ve mükemmel süslenmiş bir araçla sizi düğününüze gönderecek…

gelin sac model firsat

Sizde bu harika fırsattan yararlanmak istiyorsanız yapmanız gereken tek şey bir an önce My Kuaförü arayıp randevu almak.

Keyifli alışverişler dileriz.