Düğünde konuklarımı nasıl mutlu ederim diye düşünmeyin! Renkli Kırıntılar’ın nefis lezzetleri ve muhteşem görüntüdeki kurabiyeleri sadece 3.50 TL…

5 TL
Artık mevcut
değil
Değeri
300 TL
İndirim
%98
Kazanç
295 TL
Fırsat şu tarihte bitti:
00:00
01.03.2013

Kullanım şartları

 • İndirim kuponunuz 30 Haziran 2013’e kadar geçerlidir.
 • 5 TL ürün bedeli değil, sadece indirim kuponudur.
 • Siparişlerinizi 15 gün önceden vermenizde yarar vardır.
 • Sipariş esnasında firma ürün tutarının tamamını isteyebilir.
 • Tüm Türkiye’ye kargo ile gönderim.
 • Kargo ücreti alıcıya aittir.
 • Sipariş ve daha detaylı bilgi için 0530 065 72 99’u arayabilirsiniz.

Öne çıkanlar

 • Birbirinden nefis kurabiyelere konuklarınız hayran kalacak.
 • 5 TL’lik indirim kuponunuzla normalde fiyatı 5 TL olan kurabiyelerin adedine sadece 3.50 TL ödeyeceksiniz.
 • 200 adet sipariş verdiğinizi varsayarsak kazancınız tam 300 TL olacak.
 • Kupon bölümündeki kazancınız tutarı 200 adede göre hesaplanmıştır. Siparişinizin daha az ya da fazla olması durumunda bu tutar – + değişkenlik gösterir.
 • Bu fırsattan sadece evlenecek çiftler değil, söz, nişan, kına, bebek doğumu, baby shower, diş buğdayı, doğum günü, yıl dönümü veya kurumsal organizasyon gibi ihtiyacı olan herkes yararlanabilir.
 • Bir tanıdığınıza da tavsiye edebilir veya arkadaşlarınıza hediye edebilirsiniz.
 • 100 % Ücret İade Garantisi: Alışverişinizden memnun kalmazsanız kuponunuzu koşulsuz şartsız iade edebilirsiniz.
 • 3D Güvenli Alışveriş Sistemi Avantajı Geçerlidir. (Alışveriş esnasında bankanızın güvenli ödeme sayfasına yönlendirilirsiniz).
 • Havale veya EFT ile ödeme yapmak için destek@nikahfirsati.com’a e-mail atmanız yeterlidir.

Şirket

Kırıntılar Renkli
0530 065 72 99
Web sitesi

Ankara

Büyük haritada göster

Son yıllarda, özel günler için kurabiye ve yaptırmak isteyenler çoğunlukta. Tabi, geleneksellikten çıkmak istemeyen kişiler de oluyor. En özel günleri olduğu için, düğün gününün kesinlikle gelinin günü olduğunu düşünüyor ve bu nedenle gelinin hayal ettiği, tasarladığı kurabiyeleri öneriyoruz.

Artık düğün ve nişanlar geleneksellikten sıyrılıp farklı ikram alternatiflerinin kullanıldığı butik eğlencelere dönüşüyorlar. Bu dönüşüme destek olan pek çok yetenekli insan var. Sizin için Renkli Kırıntılar firmasının sahibesi Özlem Hanım ile bir araya gelip sizler harika bir fırsat hazırladık.

Bugün sizlere yalnızca lezzetleriyle değil, sanatsal diyebileceğimiz tasarımlarıyla göz kamaştıran ürünlerden ve yaratıcısından söz edeceğiz…

düğün davetiyesi

Renkli Kırıntılar; yapmış olduğu ürünlerle bu güne kadar birçok çiftin düğünlerini şölene çevirmenin mutluluğunu yaşamaktadır.
Renkli Kırıntılar sahibesi Özlem Hanım 80 doğumlu, evli, ikiz annesi, grafik tasarımcı… Ankara’da yaşıyor…
İkizleri doğmadan önce hayat, iş ve ev arasında geçerken ve kafası gerçekleştiremediği yığınla projeyle doluyken, her şey ikiz bebeklerinin Kuzey ve Rüzgarın hayatına girmesiyle değişti. Kendisine ayırabildiği kısıtlı zamanlar O’nu hayallerinin peşinde koşmak için daha da hırslı hale getirdi.
Çocuklarının doğum günlerinin daha özel olması için süslemeler, özel ikramlar, süslü püslü kurabiyeler derken kendini kurabiye süsleme işiyle uğraşırken bulmuş. Nasıl yaparım, nasıl süslerim, süsleme için ne kullanabilirim diye sürekli araştırıp sürekli denemler gerçekleştirdi. Sonuçta ortaya çıkan kurabiyeler öncelikle O’nun sonrasında da arkadaşlarının beğenisini kazanınca “evet ben bu işi yapmalıyım” dedi ve Renkli Kırıntılar bu şekilde doğdu.

düğün davetiyesi

Renkli Kırıntılar’ı anlatmak bu sayfaya yetmez diyoruz ve bu harika usta ellerin web sitesini http://www.renklikirintilar.com tıklamanızı, harika tasarımlarını yakından görmenizi öneriyoruz…

düğün davetiyesi

Ayrıca Özlem Hanım sadece gördüklerinizi değil, hayal bile edemeyeceklerinizi gerçekleştirebilecek bir yetenek. Sizler, dilediğiniz bir konsepti anlatın, O gerçeğe dönüştürsün…

düğün davetiyesi

“Yapmış olduğum tasarımlarda öncelikle kullanmış olduğum malzemelerin tazeliğine önem vermek, ülkemizin önde gelen markalarını kullanmak, Türk Gıda Kodeksine uygun ürünler seçerek, hijyen ortamına dikkat ederek çalışmak temel prensibim. Bildiğim şu ki, ikram edilecek her ürünümün belki de bir gün bana müşteri olarak geleceğidir. Bu ilke ile çalışmalarımı yapmaktayım” diyen Renkli Kırıntılar’ın kurucusu Özlem Hanım sizlerin de bu tasarımlardan yararlanabilmeniz için bize harika bir fırsat hazırladı…

düğün davetiyesi

Söz, nişan, kına, düğün, doğum günü, evlilik yıl dönümü, bebek doğumu, diş buğdayı, yılbaşı gibi organizasyonlarınızda hatta kurumsal işletmelerinizin özel günlerinde ikram edebileceğiniz harika kurabiyeleri adedi 5 TL yerine sadece 3.50 TL ile sizlere oldukça cazip bir fırsat sunuyor.

düğün davetiyesi

Örneğin, 200 adet kurabiye sipariş verecek olsanız 1000 TL yerine yalnızca 700 TL ödeyecek ve tam 300 TL kazancınız olacak…

düğün davetiyesi

Kurabiyelerinin mis gibi tereyağı kokusuyla ağzınıza lezzet, neşeli tasarımlarıyla en özel anlarınıza keyif katması dilekleriyle bir telefonunuzu bekleyen Renkli Kırıntılar’ı arayarak siparişlerinizi verebilir, harika bir düğünün en unutulmaz detayını ikram edebilirsiniz.

Keyifli alışverişler dileriz…