İnanılmaz ama gerçek! 550 TL’ye dış mekan çekimi… Merve Sunay bu harika fiyatlarla “O An’ı” sonsuza dek ölümsüzleştiriyor…

19 TL
Artık mevcut
değil
Değeri
500 TL
İndirim
%96
Kazanç
481 TL
Fırsat şu tarihte bitti:
00:00
27.07.2012

Kullanım şartları

 • İndirim kuponunuz 31/12/2012’ye kadar geçerlidir.
 • Bir indirim kuponu sadece bir paket için geçerlidir.
 • Önceden randevu almanız gerekmektedir.
 • Randevu esnasında kaparo istenebilir.
 • Randevu ve daha detaylı bilgi için 0531 204 33 82’yi arayabilirsiniz.

Öne çıkanlar

 • Düğün gününüze ait muhteşem fotoğraflarınız olacak.
 • 19 TL’lik indirim kuponunuzla normal fiyatı 850 TL olan dış mekan çekimine sadece 550 TL ödeyeceksiniz. Avantaj 300 TL .
 • Paketle ilgili detaylar aşağıda belirtilmiştir.
 • Bir tanıdığınıza da tavsiye edebilir veya arkadaşlarınıza hediye edebilirsiniz.
 • %100 Ücret İade Garantisi: Alışverişinizden memnun kalmazsınız kuponunuzu koşulsuz şartsız iade edebilirsiniz.
 • 3D Güvenli Alışveriş Sistemi avantajı geçerlidir. (Alışveriş esnasında bankanızın güvenli ödeme sayfasına yönlendirilirsiniz.)
 • Havale veya EFT ile ödeme yapmak için destek@nikahfirsati.com’a e-mail atmanız yeterlidir.

Şirket

Merve Sunay Photography
Web sitesi

İstanbul

Büyük haritada göster

Düğün günü sabahtan başlar heyecan. Saç, makyaj, giyinme, nikah, pasta derken bir de bakarsınız ki aylardır hazırlandığınız bu özel gün bir çırpıda sona ermiş. Paha biçilmez hatıralarınız geriye kalır elbette. Bu sebeple düğün fotoğrafları, o günü tekrar tekrar yaşatmak adına oldukça önemlidir.

Evlenecek olan çiftler düğünlerinin her anını güzel hatırlamak isterler. Bu sebepten dolayı her düğünde hemen hemen fotoğrafçılar yer almaktadır. Bu özel gününüzü sonsuza kadar ölümsüzleştirip ve yıllar sonra yine bu güzel gününüzü hatırlamanıza destekçi olacak bir belgedir. Fotoğraflara her baktığınız da yüzünüzde o mutluluğu yine görebilirsiniz. Artık bu zamanlarda düğün salonlarında çekilen fotoğraflar stüdyo dışına çıkmaktadır.

gelin damat fotoğrafları

Bu yüzden düğünlerinizde profesyonel çekimlere yer vermeniz gereklidir. Seçmeniz gereken düğün fotoğrafçısı sizlerin bütün gün yanınızdan ayrılmayacak, sizlerle koşturacak ve siz poz vermeden bütün güzel anlarınızı yakalayacak olan kişidir. İnsanlar hayatlarında bir kez evlilik yapmaktadır ve bu güzel günlerinin mahvolmasını kimse istemez.

düğün fotoğrafları

Bu nedenden dolayı bu önemli bir günün tüm yükünün düğün fotoğrafçısında olduğunu unutmamak gerek. Bu sebeplerden ötürü düğün fotoğrafçısını seçerken ilk öncelikle sizler ile uyumlu olup olmadığını anlamız gereklidir. Nedeni ise sizlerin heyecanını paylaşan ender kişilerden birisi olmalıdır. Herkesin bir arada bulunduğu anları yakalayıp sizlere bir vesika sunmalıdır. Aslında düğün fotoğrafçılığı bir sanattır.
İşte size yukarıda saydığımız özelliklere bir de gençliğini katıp sizinle aynı dili konuşabilecek harika bir fotoğraf uzmanı… Merve Sunay

düğün fotoğrafları merve sunay

Merve Sunay 1986 yılında İstanbul’da doğmuş. Çocukluğundan beri fotoğraf makinası elinden hiç düşmemiş. Üniversite eğitimini Yeditepe Üniversitesi Antopoloji Bölümünde tamamlamış. Antropoloji eğitimi ona farklı bir göz katarken, aldığı fotoğrafçılık dersleriyle de fotoğraf konusunda ki teknik bilgisini genişletmiş. Bir süre THY’de kabin memuru olarak dünyanın pek çok yerinde fotoğraf çekme fırsatı bulmuş. Tüm ilgi ve zamanımı fotoğrafa ayırmak istediğimi fark etmiş. Şimdi de insanların en mutlu anlarını fotoğraflayarak hem kendi hayalini gerçekleştiriyor hem de onların hayallerinin gerçekleşmesine tanık oluyor. ‘’O An’ı’’ sonsuza dek ölümsüzleştiriyor.

düğün fotoğrafı

Merve Sunay herkesin hayallerinin gerçekleşebilmesi adına sizler için harika bir paket hazırladı. O muhteşem karelerinde sizlerde bulunmak istiyorsanız lütfen detaylara bir göz atınız.

Dış Çekim Paketi: Önceden birlikte belirlenmiş bir mekanda 2 ya da 3 saat sürecek dış mekan çekimi, yaklaşık 300 – 400 arası fotoğraf çekimi ve tüm bu fotoğrafların tamamı temel photoshoplanarak DVD formatında teslimi… 1 adet büyük boy kanvas poster de hediyesi Bu harika paketin normalde fiyatı 850 TL olup sizler için sadece 550 TL

merve sunay düğün fotoğrafları

düğün fotoğrafları

Harika bir paket, böylesine genç bir yetenek ve işine aşık bir profesyonel… Sizler de bu muhteşem fırsatlardan yararlanmak istiyorsanız, yapmanız gereken tek şey indirim kuponunuzu alıp, Merve Sunay ile tanışmak, O’na kendinizi anlatmak ve hayallerinizin fotoğraflara yansıyabilmesi için kendisinden randevu almak…

Keyifli alışverişler dileriz…