Mükemmel bir gelin olmak, göz kamaştırıcı bir gelinlik için Mine Style tam 800 TL indirimle hayallerinizi gerçeğe dönüştürüyor.

8 TL
Artık mevcut
değil
Değeri
800 TL
İndirim
%99
Kazanç
792 TL
Fırsat şu tarihte bitti:
00:00
21.03.2013

Kullanım şartları

 • İndirim kuponunuz 30 Nisan 2013’e kadar geçerlidir.
 • 8 TL sadece indirim kuponu bedelidir.
 • Birden fazla kupon birleştirilerek kullanılamaz.
 • Bir ay içerisinde randevu almanızı rica ederiz.
 • Randevu ve daha detaylı bilgi için 0507 383 23 62 veya 0537 720 47 88’i arayabilirsiniz.

Öne çıkanlar

 • Hayallerinizi süsleyen gelinlikle en özel gününüzün yıldızı olacaksınız.
 • 8 TL’lik indirim kuponunuzla 2000 TL’den başlayan gelinliklerden dilediğiniz model size özel dikilecek ve tam 800 TL kazancınız olacak.
 • Dilerseniz 800 TL’lik indirim kuponunuzla gelinlik yerine *nişanlık için de kullanabilirsiniz.
 • Bir tanıdığınıza da tavsiye edebilir veya arkadaşlarınıza hediye edebilirsiniz.
 • 100 % Ücret İade Garantisi: Alışverişinizden memnun kalmazsanız kuponunuzu koşulsuz şartsız iade edebilirsiniz.
 • 3D Güvenli Alışveriş Sistemi Avantajı Geçerlidir. (Alışveriş esnasında bankanızın güvenli ödeme sayfasına yönlendirilirsiniz).
 • Havale veya EFT ile ödeme yapmak için destek@nikahfirsati.com’a e-mail atmanız yeterlidir.

Şirket

Mine Style
0507 383 23 62
Web sitesi

Talatpaşa Blv. N:46 K:1 D:1 Davran Apt. Alsancak/İZMİR Konak / İzmir

Büyük haritada göster

Düğün hazırlıkları sürecindeki önemli anlardan biri, gelinliğinizi ilk gördüğünüz andır. Bir gelinliğin sizin için en doğrusu olduğuna nasıl karar vereceğiniz ise gerçekten uzmanlık ister.

Hayallerinin gelinliğini bulmaya çalışmak, hazine avına çıkmaktan farksızdır. Aklınızda sahip olmak istediğiniz gelinliğin modelini çizersiniz ama onun size uyup uymayacağını bilmek, özellikle kot ve spor ayakkabılarla yetişmiş bir jenerasyon için oldukça zordur. Kendilerini dantel gelinlikler içinde hayal edemeyen gelin adayları, o gelinliği denemek için giydiklerinde bir daha çıkarmak istemezler.

Hayalinizdeki gelinliğe karar vermeden önce ona bir dokunun, mutlaka deneyin. Karşılaştırma yapabilmek için hayalinizdeki gelinlikler dışında bir de modacıların tavsiye ettiği modelleri deneyin. Modacıların fikirleri önemlidir çünkü onlar vücut yapınızı ve stilinizi göz önünde bulundurarak size tavsiyelerde bulunurlar.

 gelinlik fırsatları

Bugünde sizlere önemli bir modacıdan söz edip fırsatını paylaşacağız…

Mine Style kurucusu Mine Kuruoğlu Ege‘de gelinlik denince akla gelen ilk isimlerindendir. Mine Kuruoğlu 25 yıllık mesleki deneyimine Mine Style firmalarını da ekleyen İZMİR VE İSTANBUL’UN seçkin ailelerinin gelinlik ve abiyelerini tasarlayan sayılı marka isimlerden biri olmuştur.

 gelinlik fırsatları

İzmir’deki sayılı eğitimli modacılardan olup yılların tecrübesini ve gündemini takip eden modern tasarımlarıyla harmanlanmış ve sonuç olarak çok başarılı gelinlik ve nişanlıklara imza atmıştır.
Ayrıca Feng Shui uzmanı olan Mine Kuruoğlu pozitif enerjisi ve farklı bakış açısı ile müşterilerine Alsancak’ta hizmet vermektedir.

 gelinlik fırsatları

En mutlu gününüzde hayalinizdeki gibi görünmek, hayran dolu bakışları üzerinize toplamak istiyorsanız Mine Style’a mutlaka uğrayın.
15 yıldır moda dünyasının içinde olan Mine Kuruoğlu, meslek yaşamındaki başarıyı ve özel hayatındaki uyumu da Uzakdoğu felsefelerine bağlıyor. Uzun yıllar önce Feng shui ile tanışan Kuruoğlu şimdilerde kendi hayatındaki pozitif değişimleri başka yaşamlara yansıtıyor.

 gelinlik fırsatları

Şimdi bu deneyimli modacı Mine Kuruoğlu’nun siz Nikah Fırsatı üyeleri için hazırlamış olduğu fırsata göz atalım…

Fiyatları ortalama 2000 TL’den başlayan gelinliklerde tam 800 TL indirim kazanacağınız bu fırsatta hayalinizdeki gelinliğe kavuşacaksınız. Üstelik bu gelinlik size özel dikilecek…

 gelinlik fırsatları

Dilerseniz nişanlık satın alarak ta yararlanabileceğiniz bu 800 TL’lik indirimi kaçırmamanızı önerir, bir an önce, 30 Nisan 2013’e kadar gelinliğinizin siparişini vermenizi hatırlatırız…
Gerçekten hayatınızın en mutlu ve özel gününde hayal ettiğiniz gibi görünmek istiyorsanız bu fırsat size göre.

 gelinlik fırsatları

Sizde bu mutlu gününüzde mükemmel görünmenin keyfini doyasıya çıkarmak istiyorsanız yapmanız gereken tek şey indirim kuponunuz almak ve Mine Style ile iletişime geçerek randevu almak…

Keyifli alışverişler dileriz…