Kişiye özel, ister gelinlik altına, ister abiye veya dans ayakkabısı, tamamen size özel tasarımlar, ayağınızın ölçülerine göre tasarlanacak ayakkabılar 250 TL yerine sadece 150 TL…

7 TL
Artık mevcut
değil
Değeri
100 TL
İndirim
%93
Kazanç
93 TL
Fırsat şu tarihte bitti:
00:00
31.07.2013

Kullanım şartları

 • İndirim kuponunuz 31 Ekim 2013’e kadar geçerlidir.
 • 7 TL ayakkabı fiyatı değil, sadece indirim kuponudur.
 • Birden fazla kupon birleştirilerek kullanılamaz.
 • Size özel tasarım siparişlerde kaparo istenebilir.
 • Randevu ve daha detaylı bilgi için 0216 550 41 62 veya 0543 662 06 79’u arayabilirsiniz.

Öne çıkanlar

 • Ayağınıza özel ayakkabılarla hem şık olacak, hem de rahat edeceksiniz.
 • 7 TL’lik indirim kuponunuzla fiyatları 250 TL olan size özel tasarlanacak ve yapılacak gelin ayakkabılarına, abiye veya dans ayakkabı modellerine sadece 150 TL ödeyeceksiniz.
 • Ayrıca yine size özel çantalarda muhteşem avantajlar sizi bekliyor.
 • Bir tanıdığınıza da tavsiye edebilir veya arkadaşlarınıza hediye edebilirsiniz.
 • 100 % Ücret İade Garantisi: Alışverişinizden memnun kalmazsanız kuponunuzu koşulsuz şartsız iade edebilirsiniz.
 • 3D Güvenli Alışveriş Sistemi Avantajı Geçerlidir. (Alışveriş esnasında bankanızın güvenli ödeme sayfasına yönlendirilirsiniz).
 • Havale veya EFT ile ödeme yapmak için destek@nikahfirsati.com’a e-mail atmanız yeterlidir.

Şirket

Moda Prestij Kundura

Altıyol Kuşdili Cad. Efes Çarşısı No:12 12/26 Kadıköy İstanbul

Büyük haritada göster

Mutluluğa doğru adım atarken sihirli pabuçlarınız ayağınızda olsun.
Gelin ayakkabıları da en az gelinlik kadar önem taşır. Çünkü ayakkabılar gelinliğin güzelliğini ve şıklığını tamamlar. Hem şık, hem rahat, hem de zarafetiyle gelinliği tamamlamalı. Bazen bu üçünü bir arada bulmak o kadar zor olur ki, hayalinizdeki ayakkabıyı alabilmek için günlerinizi harcarsınız.

Salona girişiniz, ilk dansınız, tebrik merasimi, pastanızın kesilişi ve saatlerce pistte dans edişinizi göz önüne alırsanız; ayakkabınızın şıklığı ve rahatlığı da çok daha fazla önem taşır.Biz de, siz gelin adaylarının bu sıkıntılarını düşündük ve sizlere hepsi birbirinden farklı, en son moda ayakkabılardan ilham alınarak tasarlanan gelinlik ayakkabılarını, gelinlerin beğenisine sunduk. Gelinlik modelinize göre ister taşlı, ister dantelli, isterseniz de pullarla süslenebilen, platform ya da ince topuklu gelinlik ayakkabıları gerçekten çok şık ve çok güzeller.

 gelin ayakkabı fırsatları

Kişinin ayak ölçülerine, ayak numarasına ve ayak yapısına göre özel ayakkabılar yapan Moda Prestij Kundura’yla buluşup, siz Nikah Fırsatı ziyaretçilerimiz için harika fırsat paketleri hazırladık.

 düğün gelin ayakkabı fırsatları

Ayak numarası çok büyük veya çok küçük olan, eşi ile arasında boy farkı olan, boyu kısa gelin adayları için özel ve rahat taban ile boylarını uzatmanın mümkün olduğu, kişiye özel yapım platformlu platformsuz, istenilen topuk boyunda tüm gelinlik ayakkabısı modelleri, hatta abiye ve dans ayakkabısı modellerini de çok özel indirimlerle sizlerin beğenisine sunduk.

Dilerseniz fırsata bir göz atalım…

 gelin ayakkabısı fırsatları

Kişiye göre özel yapım platformlu platformsuz istenilen topuk boyunda tüm gelinlik ayakkabısı, abiye veya dans ayakkabı modelleri 250 TL yerine sadece 150 TL ve ayrıca, ayakkabı alanlara yine kişiye özel yapım çantalarda çok özel indirimler sizin olacak.

 gelin ayakkabı fırsatları

Şimdi yapmanız gereken tek şey indirim kuponunuzu hemen almak ve hayallerinizin sihirli beyaz pabuçlarına kavuşmak…

 gelin ayakkabısı fırsatları

Keyifli alışverişler dileriz…