Düğün dansı profesyonellik, farklılık ve yaratıcılık gerektirirse, adres İmu Dance Company! Gözleri kamaştıracak bir dans için bu fırsat kaçmaz…

14 TL
Artık mevcut
değil
Değeri
150 TL
İndirim
%91
Kazanç
136 TL
Fırsat şu tarihte bitti:
00:00
23.06.2012

Kullanım şartları

 • İndirim kuponunuz 30/09/2012’ye kadar geçerlidir.
 • Dans dersleri için önceden randevu almanız gerekmektedir.
 • Randevu esnasında kaparo istenebilir.
 • Randevu ve daha detaylı bilgi için 0 212 249 00 26 veya 0 536 566 64 81’i arayabilirsiniz.

Öne çıkanlar

 • Muhteşem bir dans eğitmeninden ders alıp, unutulmaz bir ilk dans sergileyeceksiniz.
 • 9 TL’lik indirim kuponunuzla 3 ders düğün dansı için 600 TL yerine sadece 450 TL ödeyeceksiniz.
 • Ders süreleri minimum 60 dakikadır.
 • Bir tanıdığınıza da tavsiye edebilir veya arkadaşlarınıza hediye edebilirsiniz.
 • %100 Ücret İade Garantisi: Alışverişinizden memnun kalmazsınız kuponunuzu koşulsuz şartsız iade edebilirsiniz.
 • 3D Güvenli Alışveriş Sistemi avantajı geçerlidir. (Alışveriş esnasında bankanızın güvenli ödeme sayfasına yönlendirilirsiniz.)
 • Havale veya EFT ile ödeme yapmak için destek@nikahfirsati.com’a e-mail atmanız yeterlidir.

Şirket

İmu Dance Company
Web sitesi

İnönü Cad.Tarik Zafer Tunaya Sok. No :21/A
Gümüşsuyu
Beyoglu, Istanbul

Büyük haritada göster

Yürüyebiliyorsanız dans edebilirsiniz… (Afrika atasözü)

Dans duyduğumuz müziğin ritminin vücudumuza yansımasıyla ortaya çıkan beden hareketleridir. Her dansın bir karakteri vardır ve en önemli şey müziği dinlemek ve vuruşları iyi duyabilmektir. Öğrendiklerimizi yapmaktan öte, kendi beden dilimizi kullanarak, estetik ve ruhumuzun yansımasıyla ortaya çıkar dans…

Zamanla vücudumuzun her bir parçasını kullanarak ve kontrollü bir şekilde vücudumuza hakim olarak hem müziğe uygun hareket edebiliriz, hem de kendi tarzımızı yaratmış oluruz.
Bu tarzı yaratıp düğün gününüzde herkesi kendinize hayran bırakmak, o geceye ait konuşulacakların en başında sergileyeceğiniz ilk dans mutlaka sizi de mutlu edecektir. Büyüklerinizin hayranlıkla, akranlarınızın kıskanarak ve sizden sonra evleneceklerin hayallere dalarak izleyeceği bu ilk dansı, iyi bir uzmandan yardım alarak hazırlamanız için size gerçek bir profesyonelin fırsatını sunuyoruz.

düğün dansları

Stresten uzak keyfe, zevke ve zamanınıza göre güzel anlar yaşayarak düğün dansını öğrenmek artık sizin elinizde! imu Dance Company, size dansın büyülü dünyasının kapılarını aralıyor ve siz Nikah Fırsatı üyeleri için çok özel bir fiyat sunuyor.

düğün dansları

Minimum 60 dakikalık 3 ders düğün dansı için 600 TL yerine sadece 450 TL ödeyecek ve bu fiyata sadece dans değil, düğün mekanınızda sizin ilk girişinizden dansınıza kadar olan her adım, her detay hazırlanacak. Giriş anındaki bakışlarınız, el ele tutuşunuz, gülümseyişiniz, yürüyüş, mekan ışıklandırması, seçeceğiniz giriş müziği ve tüm bu görsel show esnasında mekanın dikkat etmesi gereken hususlar… Siz ilk girişinizi ve dansınız yaparken garsonların servisi kesmesi gibi…

düğün dansları

İmu Dance Company 1995 yılında İbrahim Shaaban tarafından kurulmuş olup, her geçen zamanda dans dünyasındaki yenilikleri, gelişimleri kendi konusunda uzman eğitmenleri ile eş zamanlı olarak üyelerine sunan Türkiye’nin en önde kuruluşlarındandır. Özellikle İstanbul’da dansa olan ilgiyi kendi bünyesinde bir araya getirmeyi başarmış, eğitim alanında verilen teorik ve pratik bilginin yanı sıra düzenlediği kültür, sanat, eğlence yaşamına ait önemli organizasyonlarla birlikte, yurtdışında çeşitli kongre, gösteri ve workshoplara katılmıştır.

düğün dansları

Ayrıca dans dünyasındaki tanınmış özel eğitmenleri getirmesiyle, Türkiye’nin en iyi dans merkezi olmasındaki başarıları tartışılmaz bir gerçektir. İmu Dance Company stüdyosunda ortağı ve partneri olan Türkiye’nin en iyi bayan salsa ve latin dansçısı Özlem Sevimkan ile çalışmalarına devam etmektedir.

düğün dansları

Bugün modern eğitim sistemiyle ve teknik alt yapıya verdiği önemle birlikte dans salonları 120 ve 80 metrekare olarak toplam 200 m2 büyüklüğe sahip, ferah, temiz, klimalı ve merkezi olması gibi önemli faktörlerle İmu Dance Company , eğitimini sektörün içinde önemli bir çizgide tutmayı başarmıştır.
Sizlere harika bir uzman, muhteşem bir kariyer ve sizi özel yapacak bir fırsat sunuyoruz.

Eğer sizde düğün gecenizde göz kamaştıracak bir dans eğitimi almak istiyorsanız yapmanız gereken tek şey indirim kuponunuzu alıp İmu Dance Company ile iletişime geçmek.

Güzel bir dans dileğiyle…