Düğün gününüzde sevdiklerinize çok özel lezzetler sunmak ister miydiniz? Mutluluk Perisinden harika kurabiyeler, cupcakeler % 15 indirim fırsatı! Farklı ve unutulmaz ikramlar için…

9 TL
Artık mevcut
değil
Değeri
210 TL
İndirim
%96
Kazanç
201 TL
Fırsat şu tarihte bitti:
00:00
10.07.2012

Kullanım şartları

 • İndirim kuponunuz 31/10/2012’ye kadar geçerlidir.
 • Siparişlerinizin zamanında teslim edilebilmesi için önceden sipariş vermeniz gerekmektedir.
 • Sipariş aşamasında kaparo istenebilir.
 • Sipariş ve daha detaylı bilgi için 0532 674 40 90’ı arayabilirsiniz.

Öne çıkanlar

 • Muhteşem kurabiyelerle davetlilerinize harika lezzetler sunacaksınız.
 • 9 TL’lik indirim kuponunuzla Mutluluk Perisi’nden * yapacağınız tüm alışverişlerde *tam % 15 indirim fırsatı sizin olacak.
 • Örneğin, adedi 3.50 TL olan bir üründen 400 adet talep edecek olursanız 1400 TL yerine 1190 TL ödeyerek tam 210 TL avantaj elde edeceksiniz.
 • Avantaj, seçeceğiniz ürün ve adedine göre – + değişkenlik gösterebilir.
 • Birçok ürün çeşidi ve fiyatları için firmanın web sitesini (harita üzerindeki web sitesi) tıklamanız ve iletişime geçmenizde yarar vardır.
 • Bu fırsattan sadece evlenecek çiftler değil, doğum günü, yılbaşı, bayramlar, yıldönümü veya sebepli sebepsiz ihtiyacı olan herkes faydalanabilir.
 • Bir tanıdığınıza da tavsiye edebilir veya arkadaşlarınıza hediye edebilirsiniz.
 • %100 Ücret İade Garantisi: Alışverişinizden memnun kalmazsınız kuponunuzu koşulsuz şartsız iade edebilirsiniz.
 • 3D Güvenli Alışveriş Sistemi avantajı geçerlidir. (Alışveriş esnasında bankanızın güvenli ödeme sayfasına yönlendirilirsiniz.)
 • Havale veya EFT ile ödeme yapmak için destek@nikahfirsati.com’a e-mail atmanız yeterlidir.

Şirket

Mutluluk Perisi
Web sitesi

İstanbul

Büyük haritada göster

Son yıllarda, özel günler için kurabiye ve cupcake yaptırmak isteyenler çoğunlukta. Tabi, geleneksellikten çıkmak istemeyen kişiler de oluyor. En özel günleri olduğu için, düğün gününün kesinlikle gelinin günü olduğunu düşünüyor ve bu nedenle gelinin hayal ettiği, tasarladığı kurabiyeleri öneriyoruz.

Artık düğün ve nişanlar geleneksellikten sıyrılıp farklı ikram alternatiflerinin kullanıldığı butik eğlencelere dönüşüyorlar. Bu dönüşüme destek olan pek çok yetenekli insan var. Sizin için Mutluluk Perisi firmasının sahibesi Gülşah Tekir ile bir araya gelip sizler harika bir fırsat hazırladık.

Gülşah Tekir 1978 Ankara doğumlu. Yıldız Teknik Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünü bitirdikten sonra Yeditepe Üniversitesi’nde işletme mastırı(MBA) yaptı. Okul bitince, tam 12 yıl tekstil (denim sektörü) dünyasında yıkama tasarımcılığı ve arge müdürlüğü yapmış. Çok ilginç bir hikaye ile bu sektörü tanımış ve artık o tasarımları kotlar üzerine değil, lezzetli, renkli, cıvıl cıvıl mis kokulu kurabiyeler, cupcakeler ve pastalar üzerine yapmak istemiş ve başarılı çalışmalarının ardından bugüne kadar birçok müşteri memnuniyetiyle sektördeki gerçek yerini bulmuş.

indirimli dügün pastasi

Mutluluk Perisi sahibesi Gülşah Tekir’in kapısını çaldık ve kendisinden siz Nikah fırsatı üyeleri için güzel bir fırsat talep ettik. Kendisi bizi kırmayıp sizler için güzel bir indirim hazırladı. Şimdiden teşekkürler Gülşah Hanım
Harika kurabiyeler, cupcakeler, orijinal tasarımlar; bazısı neşeli, bazısı heyecanlı, bazısı klasik, kimisi çılgın bu tasarımlardan yapacağınız alışverişlerde tam % 15 indirim fırsatı sadece size özel…

dugun pastasi cupcake

Örneğin bu sayfada kullandığımız bu harika kavanozların normalde fiyatı 3.50 TL’dir. 400 adet sipariş verdiğinizi düşünecek olursak toplam tutarı 1400 TL yapmaktadır. Ancak sizler % 15 indirim fırsatınız sebebiyle sadece 1190 TL ödeyerek tam 210 TL kazanç sağlayacaksınız.

dugun pastacısı

Bu sayfada belli sayıda ürün kullandığımızdan dolayı, firmanın web sitesini ziyaret etmenizi ve diğer çeşitleri görmeniz, hatta hayallerinizi paylaşıp fiyat detayları için Gülşah Tekir ile iletişime geçmenizi öneriyoruz.

dugun kurabiyeleri

İşinde kullanmış olduğu en önemli malzemenin işine duyduğu aşk ve heyecan diyen, başarmak için yola çıkanlar asla yorulmaz felsefesi olan Gülşah Tekir’in insanların sevdiklerine güzel şeyler sunup, onları mutlu etmelerini sağlamakta aracı olması en büyük dileği…

dugun cupcake

Şimdi sevgili gelin ve damat adaylarımız, bu harika lezzetlere kavuşabilmeniz için yapmanız gereken tek şeyin Mutluluk Perisi ile iletişime geçmek olduğunu hatırlatır, düğün gününüzde farklı bir sunumla uzun yıllar kendinizden söz ettirmenizi tavsiye ederiz.

Keyifli alışverişler dileriz.