Düğün gecenizde unutulmaz anlar yaşamak ister misiniz? Digilife Müzik & Organizasyon; DJ, Orkestra, Çigan, Fasıl gurupları, muhteşem ses ve ışık görüntü sistemleri, kına, tekne organizasyonları için çok özel fırsatlarla sizleri bekliyor.

9 TL
Artık mevcut
değil
Değeri
500 TL
İndirim
%98
Kazanç
491 TL
Fırsat şu tarihte bitti:
00:00
02.06.2012

Kullanım şartları

 • İndirim kuponunuz 31/12/2012’ye kadar geçerlidir.
 • Önceden randevu almanız gerekmektedir.
 • İstediğiniz günü rezerve etmeniz durumunda kaparo istenebilir.
 • Tüm organizasyonlar hakkında detaylı bilgi ve rezervasyon için 0212 503 82 01 veya 0532 392 04 26’yı arayıp Ozan Bey’le görüşebilirsiniz.

Öne çıkanlar

 • Düğün, nişan veya kına organizasyonunuzda, DJ, Orkestra veya Fasıl gurupları ile müzik ve eğlence dolu bir gece yaşayacaksınız.
 • DJ ve ses sistemlerinde inanılmaz fiyat, 1500 TL yerine sadece 990 TL
 • Orkestra ve kapıda karşılama Trio Gurubu için tam % 25 indirimler sizleri bekliyor.
 • Kına gecenize özel bayan DJ, 500 TL yerine yalnızca 350 TL
 • Bayan Fasıl Gurubu 1500 TL değil, 1250 TL’ye gecenizi renklendiricek.
 • Ses ve ışık görüntü sistemlerinde, tekne organizasyonlarında ve aklınıza gelebilecek her türlü show için size özel fiyatlar. ( Alternatif çok olduğundan lütfen firma ile iletişime geçiniz).
 • Bu fırsattan sadece evlenecek çiftler değil, nişan, kına, sünnet, 13 yaş günü, mezuniyet vb. gibi organizasyonu olan herkes faydalanabilir.
 • Bir tanıdığınıza da tavsiye edebilir veya arkadaşlarınıza hediye edebilirsiniz.
 • %100 Ücret İade Garantisi: Alışverişinizden memnun kalmazsınız kuponunuzu koşulsuz şartsız iade edebilirsiniz.
 • 3D Güvenli Alışveriş Sistemi avantajı geçerlidir. (Alışveriş esnasında bankanızın güvenli ödeme sayfasına yönlendirilirsiniz.)
 • Havale veya EFT ile ödeme yapmak için destek@nikahfirsati.com’ a e-mail atmanız yeterlidir.

Şirket

Digilife Müzik & Organizasyon
Web sitesi

Halide Edip Adıvar Mah. Melikşah Sk.
Anadolu Apt. No : 107 Şişli- İstanbul

Büyük haritada göster

Düğün geceniz geldi çattı. Tüm hazırlıklar kusursuz, peki ya o gecenin eğlencesi? Müzik deyip geçmeyin. Seçeceğiniz müzik ve eğlence tarzı belki de o gecenin en çok konuşulanı olacak. İnanın düğün geceniz ne kadar kusursuz olursa olsun, eğer davetlilerinizi yeterince eğlendirecek bir ortam olmazsa geceniz sönük geçebilir. Bu yüzden size önerimiz profesyonel bir müzik organizasyonu.

Düğün merasimi için üç ana müzik teması seçmeniz istenecektir. Gelin ve damadın giriş şarkısı, ilk dans ve pasta için seçilecek şarkılar. Bunun yanı sıra bütün gece çalınacak parçalara karar vermek yerine, düğün merasiminiz için nasıl bir ambians tercih ettiğinizi DJ veya müzik grubunuza bildirmeniz yeterli olacaktır.

Profesyonel bir müzik organizasyon şirketine gittiğinizde, size ilk soracakları soru misafirlerinizin profili olacaktır. Gençlerin ağırlıklı olduğu bir düğünde gençlere hitap edecek dans müzikleri tercih edilirken, Karadeniz yöresinden misafirleriniz varsa kemençe eşliğinde Karadeniz müziklerine yer vermek isteyebilirsiniz veya davetliler gelmeye başladığında, gelin ve damat sahneye çıkmadan önce genellikle enstrümantal müzik tercih edilir. Bir keman grubu ile misafirlerinizi hoş bir atmosferde de karşılayabilirsiniz. Aslında bu tarz seçenekler o kadar çok ki! Biz bu noktada sözü Digilife Müzik & Organizasyon’a bırakmak istiyoruz.

digilife fırsatı

“ *Digilife Müzik & Organizasyon olarak butik hizmet anlayışıyla geliştirdiğimiz kişi ve kurumlara özel çözümler ve kaliteli hizmet prensibiyle; güven, kalite ve mutluluğun simgesi haline gelmiş bir anahtarız. Uzmanlık alanımız müzik hizmetleri olup düğün, nişan, kokteyl, özel parti, fuar, açılış, şirket yemekleri ürün lansmanı vb. organizasyonlar başta olmak üzere, müzik eğlence sektörüne yönelik bireysel ve kurumsal hizmetleri vermekle birlikte, bu sektöre hizmet veren diğer firmaların ihtiyaçlarını sağlayan bir ara yüz işlevi görmektedir.
Bütün tarz müzikleri içeren geniş bir arşiv ve teknik donanıma sahip DJ’ lerimizin yanı sıra; çok deneyimli akademisyenlerden oluşan değişik tarzlardaki trio, quartetler ve özellikle geniş repertuara sahip farklı formatlarda, orkestralarımızda canlı müzik başlığında referanslarımıza bağlı olarak kalitemizi ortaya koymaktadır. Sahne ve gösteri sanatlarının vazgeçilmez unsuru olarak bir organizasyonda en genel ihtiyaç olan ses, ışık sahne ve görüntü sistemleri konusunda en yeni pratik ve teknoloji açısından üstün sistemleri bütçenize en uygun koşullarda sunamaya çalışmaktayız”* diyen Digilife Müzik ve Organizasyon’un fırsatlarına bir göz atalım dilerseniz.

TÜM LATİN (ve diğer) DANS TÜRLERİ ( SALSASAMBAMAMBOTANGOCHACHARHUMBABOSSANOVA – REGGİE – PASSODOBLEPOLKAVALS ), YABANCI SLOWLAR, YERLİ SLOWLAR, YERLİ & YABANCI GÜNCEL POP, ENSTRÜMANTAL YABANCI – YERLİ ÇİGAN, DJ’LERİMİZ TARAFINDAN ÖZEL OLARAK HAZIRLANAN BEST OF DJ SERILERİ, TSMTHMOYUN HAVALARI – YÖRESEL OYUN HAVALARI DANCE ( TECHNOCLUBFUNKRAPSOUL – LATİN CLUB )
Böylesine zengin bir arşivle düğün gecenize özel hem DJ, hem de ses sistemlerinden faydalanmak istiyorsanız 1500 TL değil, sadece * 990 TL*

gelin damat

Kaliteli müzik ve eğlenceyi tecrübeli müzisyenlerden oluşan orkestralarımızla organizasyonlarınıza, 1960’lardan günümüze, Napoliten ve Chanson’lardan, müzikallerden, caz standartlarından, latin ve pop şarkılardan oluşan geniş repertuarları ile unutulmaz anlar yemek ve dans müziği orkestraları, çigan grupları, alaturka ve Türkçe pop yapan müzik gruplarımız tam % 25 indirimle sizleri bekliyor.

gelin damat

Kına gecenize özel bayan DJ, 500 TL yerine sadece 350 TL’ye bayanları coşturacak.

gelin damat

Dilerseniz harika bir Bayan Fasıl Gurubu 1500 TL yerine 1250 TL’ye gecenizi unutulmaz kılacak.

gelin damat düğün

Ve son olarak ses ve ışık görüntü sistemlerinde, tekne organizasyonlarınızda, çok özel fiyatlar. Bu konuda inanın o kadar çok alternatif var ki, buraya herhangi bir fiyat yazamıyor, size firma ile iletişime geçmenizi öneriyoruz.
Sevgili Nikah Fırsatı üyeleri, sizleri harika bir müzik- organizasyon firması ile tanıştırdık. Bundan sonra yapmanız gereken tek şey, indirim kuponunuzu alıp, tüm detaylar hakkında bilgi almak, konseptinize uygun bir eğlence tertiplemek için Digilife Müzik & Organizasyon ile bir araya gelmeniz.

Eğlence dolu, mutlu bir gece dileğiyle.