Gelin başı, profesyonel makyaj, sir ağda, kaş, bıyık, manikür, pedikür, damat tıraşı, saç, sakal, maske, araba süsleme, fotoğraf çekimi, albümler! Bu fırsatta yok yok… My Kuaför sadece 500 TL’ye tüm gelin ve damatları mutlu ediyor.

19 TL
Artık mevcut
değil
Değeri
450 TL
İndirim
%96
Kazanç
431 TL
Fırsat şu tarihte bitti:
00:00
01.07.2012

Kullanım şartları

  • İndirim kuponunuz 31/10/2012’ye kadar geçerlidir.
  • Önceden randevu almanız gerekmektedir.
  • Randevu alırken kaparo istenebilir.
  • Randevu ve daha detaylı bilgi için 0216 532 47 67’yi arayabilirsiniz.

Öne çıkanlar

  • Çok uygun fiyata oldukça zengin paketlere sahip olacaksınız.
  • Sadece 19 TL’ye alacağınız indirim kuponunuzla gelin başı, profesyonel makyaj, sir ağda, kaş, bıyık, manikür, pedikür, damat tıraşı, saç, sakal, maske, düğün arabası süsleme, fotoğraf çekimi, 30×40 çerçeve resim, 10 pozluk albüm, 2 adet aile albümü, 2 adet cep albümü için 950 TL değil yalnızca 500 TL ödeyeceksiniz.
  • Bir tanıdığınıza da tavsiye edebilir veya arkadaşlarınıza hediye edebilirsiniz.
  • %100 Ücret İade Garantisi: Alışverişinizden memnun kalmazsınız kuponunuzu koşulsuz şartsız iade edebilirsiniz.
  • 3D Güvenli Alışveriş Sistemi avantajı geçerlidir. (Alışveriş esnasında bankanızın güvenli ödeme sayfasına yönlendirilirsiniz.)
  • Havale veya EFT ile ödeme yapmak için destek@nikahfirsati.com’a e-mail atmanız yeterlidir.

Şirket

My Kuaför
02163425054
Web sitesi

Valideatik Mah. Nuh Kuyusu Cad. Köşk Apt. 113/A Üsküdar

Büyük haritada göster

Gelin saçı, ya da insanların deyimiyle gelin başı nikah ve düğün için son derece önemlidir. Çünkü gelinliğin ve duvağın görüntüsüne zarafet ve güzellik katar. Gelinin hayal dünyasından çıkmış bir peri gibi görünmesini sağlar. Düğünlerde gelinler ne kadar güzel olmak için uğraşırlarsa, erkekler de o kadar yakışıklı olmak için çaba harcıyor. O halde damadın smokiniyle bağdaşıp bir prens kadar yakışıklı olması gerekir. Ya araba süslemesi?

O özel gün için seçmiş olduğunuz aracın süslenmesi, peri ile prensimizin evlilik yolunda ki çiçeklerle bezenmiş ilk yolu olsa gerek. Tabi ki bu mutlu günün ölümsüzleşmesi, unutulmaz olması için güzel fotoğraflara ihtiyacınız var. Bu fotoğrafların konulacağı albüm, ailelere verilecek albümler oldukça önemli.

gelin saçı gelin makyajı

Sizlere gelin başı dedik, damadın yakışıklı olmasından söz ettik, düğün arabası süslenmeli diye bahsettik, fotoğraflarınızın öneminden söz ettik, bu karelerin olamazsa olmazı albümlerden konu açtık. Tüm bunlar birer düğün hazırlığı olsa da, hepsi ayrı bir koşuşturma, ayrı bir masraf.

gelin saçı damat tıraşı

Ancak, bugün sizlere öyle bir fırsat hazırladık ki, böylesini ne duydunuz, ne gördünüz. İddia ediyoruz, böyle bir fırsat sadece siz Nikah Fırsatı üyeleri için nasip olur.
Üsküdar’da My Kuaför sizler için inanılmaz bir fırsat hazırlayıp, tüm gelin ve damatların ilk düğün hediyesini veriyor dersek yeridir. My Kuaför kurucuları Mustafa Gül ve Yılmaz Sarı tüm gelinlerin mutluluğu, damatlarımızın memnuniyeti en büyük kazancımız ilkesiyle sizler için aşağıda detaylarını sunduğumuz fırsatı hazırladılar.

gelin saçı

DİKKAT : Bu fırsatın detaylarını çok dikkatli okumanızı öneriyoruz.
GELİN BAŞI, PROFESYONEL MAKYAJ, SİR AĞDA, KAŞ, BIYIK, MANİKÜR, PEDİKÜR, DAMAT TIRAŞI, SAÇ, SAKAL, MASKE, DÜĞÜN ARABASI SÜSLEME, FOTOĞRAF ÇEKİMİ, 30X40 ÇERÇEVE RESİM, 10 POZLUK ALBÜM, 2 ADET AİLE ALBÜMÜ, 2 ADET CEP ALBÜMÜ .

gelin saçı gelin makyajı

ŞOK! ŞOK! ŞOK! Bu kadar zengin içerikli bir paket sizi ürkütmesin, bu paketin fiyatı 950 TL değil SADECE 500 TL
İşinde güvenilir, uzman kadrosu ve kullanmış olduğu kozmetik ürünlerde oldukça seçici olan My Kuaför aynı zamanda çatlak, nasır, mantar, tırnak batığı tedavileri ile de hizmet vermektedir.

gelin saçı gelin makyajı

Az kar, çok müşteri anlayışını diğer hizmetlerin de fiyatına yansıtan My Kuaför’de , Fön 5 TL, Kesim 10 TL, Boya 30 TL, Balyaj 50 TL, Maşa 18 TL, Topuz 20 TL, Nişan Saçı 100 TL, Manikür 8 TL, Pedikür 10 TL, Takma Kirpik ad. 1 TL, Porselen Makyaj 40 TL’ye yaptırma şansınız mevcuttur.

gelin saçı gelin makyajı

Bu kadar özel bir fırsat hazırlayan My Kuaför’e teşekkür ediyoruz ve bu fırsatı kaçırmamanız için sizlere bir an önce indirim kuponunuzu alıp firma ile iletişime geçmenizi öneriyoruz.

gelin saçı gelin makyajı

Keyifli alışverişler dileriz.