Bu fırsat kaçmaz! My Kuaför sadece 499 TL’ye tüm gelin ve damatları mutlu ediyor. Gelin başı, profesyonel makyaj, kaş, bıyık, manikür, pedikür, sir ağda, damat tıraşı, saç, sakal ve elbette araba süsleme, hepsi bu pakette!

19 TL
Artık mevcut
değil
Değeri
301 TL
İndirim
%94
Kazanç
282 TL
Fırsat şu tarihte bitti:
00:13
31.12.2014

Kullanım şartları

 • İndirim kuponunuz 31/12/2014’e kadar geçerlidir.
 • Önceden randevu almanız gerekmektedir.
 • Randevu alırken kaparo istenebilir.
 • Ödemeyi nakit yapmanız gerekebilir.
 • Randevu ve daha detaylı bilgi için 0216 342 50 54’ü arayabilirsiniz.

Öne çıkanlar

 • Çok uygun fiyata oldukça zengin paketlere sahip olacaksınız.
 • Sadece 19 TL’ye alacağınız indirim kuponunuzla Gelin başı, profesyonel makyaj, kaş, bıyık, manikür, pedikür, sir ağda, damat tıraşı, saç, sakal ve araba süsleme için 800 TL değil yalnızca 499 TL ödeyeceksiniz.
 • Bir tanıdığınıza da tavsiye edebilir veya arkadaşlarınıza hediye edebilirsiniz.
 • %100 Ücret İade Garantisi: Alışverişinizden memnun kalmazsınız kuponunuzu koşulsuz şartsız iade edebilirsiniz.
 • 3D Güvenli Alışveriş Sistemi avantajı geçerlidir. (Alışveriş esnasında bankanızın güvenli ödeme sayfasına yönlendirilirsiniz.)
 • Havale veya EFT ile ödeme yapmak için destek@nikahfirsati.com’a e-mail atmanız yeterlidir.

Şirket

My Kuaför
02163425054
Web sitesi

Valideatik Mah. Nuh Kuyusu Cad. Köşk Apt. 113/A Üsküdar

Büyük haritada göster

Gelin saçı, ya da insanların deyimiyle gelin başı nikah ve düğün için son derece önemlidir. Çünkü gelinliğin ve duvağın görüntüsüne zarafet ve güzellik katar. Gelinin hayal dünyasından çıkmış bir peri gibi görünmesini sağlar. Elbette gelin makyajı, manikürü, pedikürü ve diğer detaylarla gelinimizin muhteşem görünmesi çok önemlidir.

Sade-gelin-saçı-ve-makyajı-1

Düğünlerde gelinler ne kadar güzel olmak için uğraşırlarsa, erkekler de o kadar yakışıklı olmak için çaba harcıyor. O halde damadın smokiniyle bağdaşıp bir prens kadar yakışıklı olması gerekir.

damat-trasi

Peki ya araç süslemesi? O özel gün için seçmiş olduğunuz aracın süslenmesi, peri ile prensimizin evlilik yolunda ki çiçeklerle bezenmiş ilk yolu olsa gerek.

gelin-arabasi-susleme

Sizlere gelin başı dedik, damadın yakışıklı olmasından söz ettik, düğün arabası süslenmeli diye bahsettik. Tüm bunlar birer düğün hazırlığı olsa da, hepsi ayrı bir koşuşturma, ayrı bir masraf.

Ancak, bugün sizlere öyle bir fırsat hazırladık ki, böylesini ne duydunuz, ne gördünüz. İddia ediyoruz, böyle bir fırsat sadece siz Nikah Fırsatı üyeleri için nasip olur.

Üsküdar’da My Kuaför sizler için inanılmaz bir fırsat hazırlayıp, tüm gelin ve damatların ilk düğün hediyesini veriyor dersek yeridir. My Kuaför kurucusu Yılmaz Sarı* tüm gelinlerin mutluluğu, damatlarımızın memnuniyeti en büyük kazancımız ilkesiyle sizler için aşağıda detaylarını sunduğumuz fırsatı hazırladılar.

gelin-basi

DİKKAT : Bu fırsatın içeriğini çok dikkatli okumanızı öneriyoruz. İşte fırsat paketimiz:
GELİN BAŞI, PROFESYONEL MAKYAJ, SİR AĞDA, KAŞ, BIYIK, MANİKÜR, PEDİKÜR, DAMAT TIRAŞI, SAÇ, SAKAL ve DÜĞÜN ARABASI SÜSLEME


ŞOK! ŞOK! ŞOK! Bu kadar zengin içerikli bir paket sizi ürkütmesin, bu paketin fiyatı 800 TL değil SADECE 499 TL!
İşinde güvenilir, uzman kadrosu ve kullanmış olduğu kozmetik ürünlerde oldukça seçici olan My Kuaför aynı zamanda çatlak, nasır, mantar, tırnak batığı tedavileri ile de hizmet vermektedir.

Az kar, çok müşteri anlayışını diğer hizmetlerin de fiyatına yansıtan My Kuaför’den çok memnun kalacağınızdan eminiz. Bu kadar özel bir fırsat hazırlayan My Kuaför’e teşekkür ediyoruz ve bu fırsatı kaçırmamanız için sizlere bir an önce indirim kuponunuzu alıp firma ile iletişime geçmenizi öneriyoruz.

Sade-gelin-saçı-ve-makyajı-3

Keyifli alışverişler dileriz.