Kağıda hayat veren davetiye firması Basım Atölyesinden muhteşem bir fırsat. Üstelik hem davetiye, hem de nikah şekerlerini çok ucuza alacaksınız.

6 TL
Artık mevcut
değil
Değeri
200 TL
İndirim
%97
Kazanç
194 TL
Fırsat şu tarihte bitti:
00:00
26.05.2012

Kullanım şartları

 • İndirim kuponunuz 31/08/2012’ ye kadar geçerlidir.
 • Aşağıda sunduğumuz resimler temsilidir.
 • Sipariş aşamasında kaparo istenebilir.
 • Daha detaylı bilgi için 0216 541 98 78 veya 0216 418 84 91’i arayabilirsiniz.

Öne çıkanlar

 • Çok hoş davetiye ve nikah şekerlerinden seçme fırsatınız olacak.
 • Üretici firma olduğundan fiyatları oldukça uygun olmasına rağmen % 20 indirim ile ürün size daha cazip gelecek.
 • Aynı zamanda nikah şekerleri için de tam % 20 avantaj sizi bekliyor.
 • Bu fırsattan yaralanmak için sadece 6 TL’ lik indirim kuponu almanız yeterli.
 • İhtiyacı olan bir tanıdığınıza tavsiye edebilir veya arkadaşlarınıza hediye edebilirsiniz.
 • %100 Ücret İade Garantisi: Alışverişinizden memnun kalmazsanız kuponunuzu koşulsuz şartsız iade edebilir veya başka bir fırsat kuponuyla değiştirebilirsiniz.
 • 3D Güvenli Alışveriş Avantajı (Alışverişi yaparken bankanızın güvenli 3D sayfasına yönlendirilirsiniz.)
 • Havale veya EFT ile ödeme yapmak için destek@nikahfirsati.com’ a e mail atınız.

Şirket

Basım Atölyesi

Karakolhane Cad.Yurttaş Sok.No:15/A Yeldeğirmeni-Kadıköy/İstanbul

Büyük haritada göster

Düğün davetiyem nasıl olmalı? Düğün davetiyem eşim ve beni nasıl temsil etmeli? Bu tarz sorulara cevap bulmak oldukça zordur. En güzel tasarımlarla müşteri memnuniyetini sağlamak ve ömür boyu o özel gününüzü temsil eden davetiyenizin akıllarda kalmasını sağlamak sizin elinizde. Yaşlılığınızda, davetiyenize tekrar bakıp o günleri en güzel şekilde hatırlamanız asıl hedefiniz olmalı.

Özellikle kadınlar hayatları boyunca düğünleri ile ilgili hayaller kurar. Her şeyin dört dörtlük olmasını, rüya gibi bir gece yaşanmasını hayal ederler.” Sizlere hayatınızın en özel günlerini unutulmaz kılacak, yıllar geçse dahi hatırlanacak alışılmadık, farklı ve tabii ki kaliteli el yapımı şekerler hazırladık. Kendimiz için nasıl şekerler hayal ediyorsak sizin için de öyle tasarımlar yaptık.”

nikah davetiyeleri

Yukarıdaki sözler Basım Atölyesi firma kurucusu Özcan Çakır’a ait. Tüm gelin adaylarının içine sinecek harika davetiye ve nikah şekerleri bizde diyen Özcan Çakır , tam 20 yıldır bu sektöre hizmet veriyor. Asıl uzmanlaşmış oldukları konseptin katalog, broşür ve dergi olduğunu söyleyen firma, gelen istekler üzerine davetiye basımına ve nikah şekerine de başlamış.

düğün davetiyesi

Katalog, dergi gibi oldukça titizlik isteyen bir çalışmadır. Aynı titizliği ve üretici firma olması dolayısıyla fiyat avantajı olduğundan bu güne kadar binlerce çift evlendiren Basım Atölyesi sizlere nikah şekeri ve davetiyelerde oldukça zengin çeşit sunuyor.

nikah davetiyesi

Fırsatımıza gelince! İlk elden, üreticiden zaten fiyat avantajınız var ve bu avantaja tam % 20 daha indirim siz Nikah Fırsatı üyeleri için hazırlandı.

nikah şekerleri

Yüzlerce çeşidi yakından görebilmeniz için sizleri bir çay içmeye davet eden Basım Atölyesi, gelin adaylarımızın yüzünü güldürecek nikah şekeri ve davetiyeleri modellerinin bir kısmını burada sizlerle paylaşıyor.

nikah şekeri

Yapmanız gereken tek şey 6 TL’lik indirim kuponunuzu alıp, bir an önce firma ile iletişime geçmeniz.

nikah şekerleri

Keyifli alışverişler dileriz.