Bu kadar neşeli, heyecanlı, romantik ve harika nikah şekerlerini bir arada görmediniz. İthal nikah şekerlerinde tam %20 indirim Derinden Hediyelik’ ten…

6 TL
Artık mevcut
değil
Değeri
100 TL
İndirim
%94
Kazanç
94 TL
Fırsat şu tarihte bitti:
00:00
16.05.2012

Kullanım şartları

 • Bir indirim kuponu sadece bir alışveriş için geçerlidir.
 • İndirim kuponunuz 30/ 06/2012’ye kadar geçerlidir.
 • Sipariş esnasında kaparo istenebilir.
 • Daha detaylı bilgi için 0212 514 22 04 veya 0532 253 37 53’ü arayabilirsiniz.

Öne çıkanlar

Öne Çıkanlar:

 • Birbirinden harika ithal tasarımlardan birini seçerek, konuklarınıza güzel bir hediye sunacaksınız.
 • Bu kadar şık ve bol çeşit ürünü bir arada görme fırsatının yanı sıra, tüm bu ürünlerde tam % 20 indirim kazanacaksınız.
 • Bu indirim ithal ürünler için de geçerlidir.
 • Kupon bölümündeki kazancınız yazan tutar semboliktir. Seçeceğiniz ürün ve tutara göre değişkenlik gösterebilir.
 • İhtiyacı olan bir tanıdığınıza tavsiye edebilir veya arkadaşlarınıza hediye edebilirsiniz.
 • %100 Ücret İade Garantisi: Alışverişinizden memnun kalmazsanız kuponunuzu koşulsuz şartsız iade edebilir veya başka bir fırsat kuponuyla değiştirebilirsiniz.
 • 3D Güvenli Alışveriş Avantajı (Alışverişi yaparken bankanızın güvenli 3D sayfasına yönlendirilirsiniz.)
 • Havale veya EFT ile ödeme yapmak için destek@nikahfirsati.com’ a e mail atınız.

Şirket

Derinden Hediyelik
Web sitesi

Rızapaşa Yokuşu No:23 Şarkhan Kat:1 No:187 Mercan/İstanbul

Büyük haritada göster

Nikah Şekeri olarak ta bilinen badem şekerinin tarihi 300 yıl öncesine dayanıyor. Bir Fransız geleneği olarak Fransa’da ortaya çıkan mutlu günlerinde insanların badem şekeri dağıtması, zaman içerisinde İtalya, Yunanistan, Almanya, Hollanda ve tüm Avrupa’ya yayılıyor. Günümüzde bizim geleneklerimizde de nikah şekeri ve bebek şekerinde sıkça kullanılıyor.

Nikah şekeri ve bebek şekerinde kullanılan şeker ile kaplı badem, acı-tatlı evlilik hayatını simgeliyor. Tüller, kurdelelerle süslü badem şekerlerinin her biri gelin ve damat için; mutluluk, sağlık, bol para, çocuklar ve uzun bir hayat anlamına geliyor. Badem şekerleri ile hazırlanan birbirinden güzel nikah şekeri modelleri, evlenecek çiftlerin özel günlerine ayrı bir anlam katıyor.
Evlenen çiftlerin davetlilere o güne ait bir hatıra sunması gerektiğini düşündüğünde akla gelen şeylerden biri de nikah şekerleridir. Konuklarınıza bu özel günün bir hatırası olarak vereceğiniz nikah şekeri o gün dair güzel bir anı olarak kalacak, her baktıklarında sizi anacaklardır. Nikah şekeri, gelin ve damadın düğüne katılan davetlilere teşekkür etmesi için de güzel bir armağandır.

gelin şekerleri

Derinden Hediyelik bu güzel armağanlardan dağıtmanız için siz Nikah Fırsatı üyeleri için harika bir fırsat hazırladı. Yurt dışında kendi üretim yerlerinden imal edip, ithal ettikleri birbirinden cazip, farklı, muhteşem tasarımlarını görmelisiniz.

nikah şekeri

Müşteri memnuniyetini ön planda tutmak, modelleri sizin isteğinize ve zevkinize uygun tasarlamak, tasarım yaparken şekerlerin aynı tarzda ve birbirinin aynı olmasına özen göstermek Derinden Hediyeliğin temel prensibi.

nikah şekeri

Fırsatımıza gelince; bu kadar şık ve muhteşem nikah şekerlerinde sizlere tam % 20 indirim .
Sizlere, sayfamız kısıtlı olduğundan az da olsa bir takım görseller sunuyorsak ta, Derinden Hediyelik sizlere yüzlerce seçenek sunuyor.

indirimli nikah şekerleri

Sizlere önerimiz, bu yüzlerce seçenekler için ya web sitesini ziyaret ediniz, ya da Derinden Hediyelik firmasına bir çay içmeye buyurun. Unutmayın! % 20’lik indirim tüm seçeneklerde geçerlidir.

nikah düğün şekerleri

Şimdi yapmanız gereken tek şey, indirim kuponunuzu alıp, Derinden Hediyelik’ te çayınızı yudumlarken, birbirinden harika modelleri görüp, birine karar vermek.

nikah şekerleri

Keyifli alışverişler dileriz.