Gelinlerimize harika bir haber! Nisan Kuaför’de gelin başı ve makyaj şok bir fiyatla herkesi şaşırtacak! Sınırlı sayıda ki bu fırsat kaçmaz…

25 TL
Artık mevcut
değil
Değeri
110 TL
İndirim
%77
Kazanç
85 TL
Fırsat şu tarihte bitti:
00:15
13.08.2012

Kullanım şartları

 • İndirim kuponunuz sene sonuna kadar geçerlidir.
 • Kupon bedeli hizmetin bedeli değil, sadece indirim kuponudur.
 • Randevu almanız gerekmektedir.
 • Randevu esnasında kaparo istenebilir.
 • Randevu ve daha detaylı bilgi için 0216 443 36 28 veya 0216 443 46 82’yi arayabilirsiniz.

Öne çıkanlar

 • Tecrübeli bir kuaförde bütün gelinler harika gözükecekler.
 • 25 TL’lik indirim kuponunuzla 200 TL olan gelin başı ve profesyonel makyaj için sadece 90 TL ödeyecek ve kupon bedeli ile birlikte yalnızca 115 TL tutacak bu pakette tam 85 TL avantajınız olacak.
 • 25 TL kupon bedelini siteye ödeyecek, 90 TL paket bedelini Nisan Kuaföre ödeyeceksiniz.
 • İndirim kuponunuz Nisan Kuaförün her iki şubesinde de geçerlidir.
 • Bir tanıdığınıza da tavsiye edebilir veya arkadaşlarınıza hediye edebilirsiniz.
 • %100 Ücret İade Garantisi: Alışverişinizden memnun kalmazsınız kuponunuzu koşulsuz şartsız iade edebilirsiniz.
 • 3D Güvenli Alışveriş Sistemi avantajı geçerlidir. (Alışveriş esnasında bankanızın güvenli ödeme sayfasına yönlendirilirsiniz.)
 • Havale veya EFT ile ödeme yapmak için destek@nikahfirsati.com’a e-mail atmanız yeterlidir.

Şirket

Nisan Kuaför
Web sitesi

Alemdağ Caddesi Nevzatbey İşhanı Kat:1 (Son durak benzinci karşısı)Ümraniye/ İstanbul

Büyük haritada göster

Düğün gecesi harika görünmek isteyen gelinler için süper bir fırsat daha hazırladık sizlere…
2012 & 2013 yılında en çok tercih edilen gelin başı modellerinde bayrağı topuz modeli taşıyor; bir çok gelinin topuz modelini seçme sebebi aksesuarlar ve gelinliğin ortaya çıkmasıdır…

Saçların toplanmasıyla açıkta kalan omuzlar, geline zarif bir hava verirken, bir topuz modeliyle kombine edilmiş küpe ve gerdanlık takımı gelinin yüzüne ışıltı katar.
Ayrıca topuz modelleri her kadına asil ve zarif bir hava katar. Zarif olduğu kadar kullanışlı da olan bu modeller eğer uzman eller tarafından yapıldıysa düğün boyunca formunu korur ve gelinin özgürce hareket etmesini sağlar.

gelin saci modelleri 2012

Gelin adayları düğünün en güzeli olmak isterler, gözleri kamaştıran bir güzelliğe sahip olabilmek için, sizlere süper bir kuaförden süper bir fırsat hazırladık.
Nisan Kuaför siz Nikah Fırsatı üyeleri için normalde 200 TL olan gelin başı ve profesyonel makyaj için, sizlere sadece 115 TL’ye harika bir fırsat sunuyor. 25 TL indirim kuponu bedeli ve Nisan Kuaföre ödeyeceğiniz 90 TL ile birlikte size 115 TL’ye dört dörtlük bir saç ve makyaj öneriyoruz. 85 TL avantajınız olacak bu pakette, aynı zamanda profesyonel makyajınız KRYOLAN marka kozmetik ürünlerle yapılacak ve farkı hissedeceksiniz.

gelin saci firsat

Nisan Kuaför kurucusu Devrim CEYLAN 1991 yılında ilk salonunu Ümraniye’de hizmete açmıştır. İkinci salonu 2008 Mart ayında hizmete giren Nisan Kuaför adı altında sanatı ve çağdaş işletme anlayışı ile kuaförlük mesleğinde Ümraniye’de bir klasik haline gelmiştir. Nisan Kuaförün bugün Ümraniye’de 2 şubesi bulunmaktadır.

gelin sac model firsat

Nisan Kuaför, markasının ardında güçlü bir ekip ruhu ve istikrarlı bir çalışma disiplini vardır. Yıllardır aynı ekibi ile yoluna devam eden Nisan Kuaförün hizmet kalitesi standart, müşteri memnuniyeti esastır. Bilgi birikimi ve tecrübesi ile bir ekol olan Nisan Kuaför deneyimli kadrosu ile gelişerek büyümeye devam etmektedir.

gelin sac model firsat

Sanatını yeniliklerle besleyen Nisan Kuaför, her sezon bayan saç kreasyonlarını dönemin trendlerine göre belirlemektedir. Nisan Kuaför büyük salon çalışma anlayışını geliştirerek salon disiplini ve çalışma düzeni ile büyümeye devam etmektedir.

Merkez: Alemdağ Cad. Nevzat bey İşhanı Kat:1(Son durak Benzinci Karşısı) Ümraniye / İSTANBUL
Tel: (216) 443 36 28 – 443 46 82
Şube: İstiklal Mah. Kavaklıdere Cad. Mevlana İşhanı No:4 Kat:1 (Halkbank Üstü)Ümraniye / İSTANBUL
Tel : (216)481 24 98 – 481 36 47

gelin saci modeli

Yukarıdaki her iki adreste geçerli olacak bu harika fırsatı kaçırmak istemiyorsanız, bir an önce indirim kuponunuzu alıp, randevu almanızı öneriyoruz. Sınırlı sayıda ki bu fırsat size Nisan Kuaför farkını hissettirecek…

gelin saci modeli

Keyifli alışverişler dileriz…