Bugüne kadar binlerce gelin adayının tercih ettiği Nisan Kuaför’le güzelleşmeye ne dersiniz? 200 TL’ye Gelin Saçı ve Makyaj, 330 TL’ye Komple Paket! Harika bir fırsat kaçırmayın…

1 TL
Artık mevcut
değil
Değeri
150 TL
İndirim
%99
Kazanç
149 TL
Fırsat şu tarihte bitti:
00:00
16.02.2014

Kullanım şartları

 • İndirim kuponunuz 30 Haziran 2014’e kadar geçerlidir.
 • 1 TL paket bedeli değil, sadece indirim kuponudur.
 • Kupon bedeli sembolik olup, kupon satın almadan da bu fırsattan yararlanabilirsiniz.
 • Önceden randevu almanızda yarar vardır.
 • Randevu ve gün teyidinde kaparo istenebilir.
 • Bu fırsat Nisan Kuaför’ün hem Alemdağ Cad. Nevzatbey İşhanı Kat:1 (Sondurak Benzinci Karşısı) Ümraniye / İSTANBUL hem de İstiklal Mah. Kavaklıdere Cad. Mevlana İşhanı No:4 Kat:1 (Halkbank Üstü) Ümraniye / İSTANBUL salonlarında geçerlidir.
 • Randevu ve daha detaylı bilgi için 0216 443 36 28 – 0216 443 46 82 (Merkez) veya 0216 481 24 98 – 0216 481 36 47’yi (Şube) arayabilirsiniz.

Öne çıkanlar

 • Özellikle gelin saçında profesyonel olmuş bir marka ve ekibiyle harika görüneceksiniz.
 • Nisan Kuaför’de normalde 350 TL olan Gelin Saçı ve Makyaj için sadece 200 TL ödeyeceksiniz.
  Dilerseniz *Gelin Saçı, Makyaj, Kaş, Bıyık, Manikür, Pedikür, Kirpik ve Ağdadan oluşan komple pakete 500 TL yerine yalnızca 330 TL ödeyebilirsiniz.
 • Bu fırsattan seçeceğiniz pakete göre 150 TL veya 130 TL kazancınız olacak.
 • Bir tanıdığınıza da tavsiye edebilir veya arkadaşlarınıza hediye edebilirsiniz.
 • 100 % Ücret İade Garantisi: Alışverişinizden memnun kalmazsanız kuponunuzu koşulsuz şartsız iade edebilirsiniz.
 • 3D Güvenli Alışveriş Sistemi Avantajı Geçerlidir. (Alışveriş esnasında bankanızın güvenli ödeme sayfasına yönlendirilirsiniz).
 • Havale veya EFT ile ödeme yapmak için destek@nikahfirsati.com’a e-mail atmanız yeterlidir.

Şirket

Nisan Kuaför
Web sitesi

Alemdağ Caddesi Nevzatbey İşhanı Kat:1 (Son durak benzinci karşısı)Ümraniye/ İstanbul

Büyük haritada göster

Hayallerinizi süsleyen saç modelinin gerçekleşmesi artık çok yakın. Düğününüzde mükemmel olmayı ve kusursuz bir görünüm sergilemeyi düşünüyorsunuz. Bunu gerçekleştirmenin en önemli şartlarından biri, hatta belki de en önemlisi çok şık bir saç modelidir. Unutmayın siz gelinsiniz! Tabii ki, gelinliğiniz, saç modeliniz düğün ortamının özellikleri hesaba katılarak yapılmalıdır.

Gelin saçı tasarımı yapmak her kuaförün harcı değildir. Sonra pişman olmamak için, bu konuda işinin uzmanı olan bir kuaför seçmelisiniz.

Bizler size bugün bir uzmandan, kuaför denince klasikleşmiş bir markadan söz etmek istiyoruz. Nisan Kuaför…

Çalışmaları, salonları, bugüne kadar güzelleştirmiş olduğu gelin adaylarıyla Nisan Kuaför’ü öyle birkaç satırda anlatmak hiçte kolay değil. Dilerseniz bu markanın http://www.nisankuafor.com sayfasını tıklayarak Nisan Kuaför hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz…

gelin saci modelleri 2012

Devrim CEYLAN 1991 yılında ilk salonunu Ümraniye’de hizmete açmıştır. İkinci salonu 2008 Mart ayında hizmete giren Nisan Kuaför adı altında sanatı ve çağdaş işletme anlayışı ile kuaförlük mesleğinde Ümraniye’de bir klasik haline gelmiştir. Nisan Kuaför’ün bugün Ümraniye’de 2 şubesi bulunmaktadır.
Nisan Kuaför markasının ardında güçlü bir ekip ruhu ve istikrarlı bir çalışma disiplini vardır. Yıllardır aynı ekibi ile yoluna devam eden Nisan Kuaför’ün hizmet kalitesi standart, müşteri memnuniyeti esastır. Bilgi birikimi ve tecrübesi ile bir ekol olan Nisan Kuaför deneyimli kadrosu ile gelişerek büyümeye devam etmektedir.

gelin saci modelleri 2012

Sanatını yeniliklerle besleyen Nisan Kuaför, her sezon bayan saç kreasyonlarını dönemin trendlerine göre belirlemektedir. Nisan Kuaför büyük salon çalışma anlayışını geliştirerek salon disiplini ve çalışma düzeni ile büyümeye devam etmektedir.

gelin saci modelleri 2012

23 yıllık bir marka! Dile kolay. Aynı adreste 23 yıl boyunca hizmet vermenin gururunu yaşayan Nisan Kuaför bugüne kadar binlerce gelin adayının tercih ettiği bir marka olmuştur.
Kozmetik ürünlerde seçici olan, sadece bilinen markaları tercih eden Nisan Kuaför bugün sizlere iki harika fırsat sunuyor. Dilerseniz detaylara geçelim…

gelin saci modelleri 2012

Paket 1 Gelin Saçı ve Makyajdan oluşan bu paketin reel fiyatı 350 TL olup sizler sadece 200 TL ödeyeceksiniz. Kazancınız tam 150 TL…

gelin saci modelleri 2012

Paket 2: Gelin Saçı, Makyaj, Kaş, Bıyık, Kirpik, Manikür, Pedikür, Ağdadan oluşan dört dörtlük bu paketin fiyatı ise 500 TL olup sizin için yalnızca 330 TL… Bu pakette kazancınız tam 120 TL…

gelin saci modelleri 2012

Sizler de düğün gününüzde herkesi kıskandıracak bir güzellik, herkesin figüran, sadece sizin başrol oynadığınız bir düğünde fark yaratmak, tüm hayranlık dolu bakışları üzerinize almak istiyorsanız Nisan Kuaför size bu ayrıcalığı yaşatacak bir markadır. Bunun için ise yapmanız gereken tek şey, Nisan Kuaför ile iletişime geçip randevu almak. Geriye kalacak olan tek şey güzelliğiniz.

gelin saci modelleri 2012

Keyifli alışverişler dileriz…