Düğün gününüzün en güzel anları ölümsüzleşecek! Ömür boyu bakacağınız fotoğraflar, dış mekan çekimi ve Orçun Ataman farkı… Sadece 575 TL!

19 TL
Artık mevcut
değil
Değeri
225 TL
İndirim
%92
Kazanç
206 TL
Fırsat şu tarihte bitti:
00:00
23.07.2012

Kullanım şartları

 • İndirim kuponunuz 31/10/2012’ye kadar geçerlidir.
 • Fırsat fiyatına KDV dahil değildir.
 • Önceden randevu almanız gerekmektedir.
 • Randevu esnasında kaparo istenebilir.
 • Randevu ve daha detaylı bilgi için 0533 302 36 82’yi arayabilirsiniz.

Öne çıkanlar

 • Düğün gününüzle ilgili en güzel anlar unutulmaz kılınacak.
 • 19 TL’lik indirim kuponunuzla karşılıklı olarak belirlenecek herhangi bir dış mekanda, 2 saatlik çekim, 500 kare fotoğraf ve bu fotoğrafların yüksek çözünürlükte DVD olarak teslimi 800 TL yerine sadece 575 TL .
 • Tam 225 TL avantaj sizin olacak.
 • Bir tanıdığınıza da tavsiye edebilir veya arkadaşlarınıza hediye edebilirsiniz.
 • %100 Ücret İade Garantisi: Alışverişinizden memnun kalmazsınız kuponunuzu koşulsuz şartsız iade edebilirsiniz.
 • 3D Güvenli Alışveriş Sistemi avantajı geçerlidir. (Alışveriş esnasında bankanızın güvenli ödeme sayfasına yönlendirilirsiniz.)
 • Havale veya EFT ile ödeme yapmak için destek@nikahfirsati.com’a e-mail atmanız yeterlidir.

Şirket

Orçun Ataman
Web sitesi

Üsküdar/İstanbul

Büyük haritada göster

Fotoğraflarda rahat ve doğal pozlar arayan, kasıntılı pozlar yerine gerçek gülümsemeler ve hareketlerin tespit edilebildiği karelere sahip olmak isteyen çiftler, günümüzde dış mekan çekimlerini tercih ediyor. Dış mekan çekimlerinde yere ve zamana hapsolmamanın verdiği rahatlık, gerçekten fotoğraflarda da kendisini gösteriyor ve çok daha doğal anların tespit edilebilmesini sağlıyor. Ayrıca tercih edilen güzel ve tarihi mekanlarda fotoğraf çekimleri eğlenceli bir kısa gezi halini alıyor.

Stüdyo ortamında çekimlerde kullanılan yardımcı objeler (sandalye sütun vs.)sınırlı sayıda ve yapay olurken, dış mekanda bu objeler gerçek olup sınırsızdır. İç mekanda, kişilerin içinde gösterilmek istendiği ortam photoshop vasıtası ile yapay oluşturulurken, dış mekan çekimlerinde gerçek ve doğaldır. Bir balkon, bir çit, eski bir kapı dahi fotoğraflarda mükemmel birer yardımcı konu olarak kompozisyonu tamamlarlar. Rüzgar gelin duvağını gerçekten uçurur ve palmiye gerçekten arkanızdadır!

gelin damat fırsatı

Dış mekan çekimlerinde poz sınırlaması yoktur, dilediğiniz her pozu verebilirsiniz. Gerçekten koşar, gerçekten el ele yürürsünüz. Dört duvar arasında olmamanın sağladığı avantajla fotoğraflarınız bilinen eski klasik pozların dışında bir çizgiye sahip olur.

gelin damat fırsatı

Böyle güzel bir dış mekan çekimi için gerçekten profesyonel bir fotoğrafçı da sizlere o günün en güzel anlarınızı ömür boyu yaşatacaktır. İşte size gerçek bir profesyonel fotoğrafçı Orçun Ataman .
Uzun yıllardır tekstil ve moda sektöründe faaliyet gösteren, aynı zamanda defile, katalog gibi özel ürün çalışmaları da yapan Orçun Ataman, bir çok modacı ve kurumla çalışmalarını sürdürmektedir. Ayrıca düğün çekimlerinde de oldukça iddialı olan Orçun Ataman siz Nikah Fırsatı üyeleri için harika bir fırsat hazırladı.

gelin damat fırsatı

Karşılıklı belirlenecek bir mekanda tam 2 saatlik dış çekim, ortalama 500 unutulmaz kare, bu fotoğrafların yüksek çözünürlükte DVD formatında teslimi. Bu paketin normal fiyatı 800 TL olup, sizler için *sadece 575 TL…

gelin damat fotograf fırsatı

“Düğün gününüzün kusursuz olması ve en güzel haliyle fotoğraflanması” temel ilkesi olan Orçun Ataman’ın objektifinden, muhteşem kareler ile o güne ait en güzel karelere sahip olabilirsiniz.

gelin damat fırsatı

“Herhangi biri, tesadüfen de olsa görsel zenginlikte bir fotoğraf çekebilir. Yani bunun için özel bir yeteneğe sahip olmak gerekmeyebilir. Zaten fotoğraflanan bir an fotoğrafçının hayal ettiği bir an değil, zaten var olan andır. Fotoğrafçı ise bu anın doğru zamanda yakalanmasını sağlayarak aslında gerçek olan bu anı ölümsüzleştirir” diyen Orçun Ataman’ın bu harika fırsatından yararlanmak için yapmanız gereken tek şey indirim kuponunuzu alıp, bir an önce randevu almak ve ölümsüz karelere kavuşmak.

gelin damat fırsatı

Keyifli alışverişler dileriz.