Müjde! Özel istek üzerine RACHEL’den, romantik ve göz alıcı gelinlik, anı defteri ve nişanlıktan oluşan 3’lü fırsat paketine %30 indirimle Özel Dikim Gelinlik fırsatı ekledik!

49 TL
Artık mevcut
değil
Değeri
2500 TL
İndirim
%98
Kazanç
2451 TL
Fırsat şu tarihte bitti:
00:00
04.04.2012

Kullanım şartları

 • Bir indirim kuponu bir model için bir defa kullanılabilir. Kuponlar birleştirilerek kullanılamaz.
 • Kuponu 31/07/2012’ye kadar kullanarak gelinliğinizi sipariş etmeniz gerekmektedir.
 • Randevu ve detaylı bilgi için 0 212 230 03 83’ü aramanızı rica ederiz.

Öne çıkanlar

 • 49 TL’lik indirim kuponunuzla iki farklı gelinlik paketinde müthiş indirimler alacaksınız.
 • 1. Size özel dikim gelinliklerde 1.750 TL’den başlayan fiyatlarda tam %30 indirim kazanacaksınız.
 • 2. Fiyatları ortalama 4.500 TL olan gelinlikleri sadece 1.999 TL’ye alacaksınız. Yani kuponunuz sayesinde tam 2500 TL indirim kazanacaksınız.
 • Üstelik her iki fırsatta da gelin ayakkabısı (özel yapım), duvak ve gelin çiçeği HEDİYE!
 • VE EN TATLI SÜRPRİZ: Bu harika 2 paketten birini alan gelin adaylarımıza, hayallerini süsleyen pembe masallarını yazabilecekleri ANI DEFTERİ 350 TL yerine sadece 199 TL.
 • Bitmedi! Aynı kuponla fiyatları ortalama 2.550 TL olan nişan elbiseleri sadece 1.350 TL, bunun yanında da ayakkabı (özel yapım) ve saç aksesuarı HEDİYE!
 • Tanıdıklarınıza tavsiye edebilir veya kupon hediye edebilirsiniz.
 • Havale veya EFT ile ödeme yapabilirsiniz. Detaylı bilgi için destek@nikahfirsati.com’a e mail atınız.
 • 3D Güvenli Alışveriş Avantajı (Alışverişi yaparken bankanızın güvenli 3D sayfasına yönlendirilirsiniz.)

Şirket

Rachel Bridal
Web sitesi

Rumeli Cad. Emel Palas Apt. No: 36/38 K:1 Nişantaşı / İstanbul

Büyük haritada göster

Yükselen trendiyle, uluslararası modanın merkezlerinden olan Nişantaşı’nın meşhur modaevi RACHEL’dan siz gelin adaylarımız için harika fırsatlar aldık. Amacımız basit; düğün günü muhteşem görünmenizi istiyoruz.

Üstelik bu sefer stilistlerimiz sizlerle birlikte hayallerinizdeki gelinliği çizebilir veya 2012 model dilediğiniz modeli sizlere özel diktirebilirsiniz. Kısacası Rachel’in stilistleri sizleri bekliyor.
Fırsatlar o kadar güzel ki, zaman kaybetmeden hemen anlatmakta fayda var:

GELİN PAKETİ 1:

49 TL’lik indirim kuponunuzla, size özel dikilecek birbirinden çarpıcı modeller, ortalama 1.750 TL’den başlayan fiyatlar ve %30 indirim fırsatıyla hayalinizdeki gelinliğe sahip olacaksınız.
VE HEDİYESİ; gelinliğinizi tamamlayacak özel yapım ayakkabı, düğün töreninin en sembolik parçası olan duvak ve o nadide ellerin tutacağı gelin çiçeği.

2012 model gelinlikler

2012 model gelinlikler

GELİN PAKETİ 2:

49 TL’lik indirim kuponunuzla, Rachel’in koleksiyonundan, birbirinden farklı modeller, hatta hayalini kurup kalemi elinize alıp kağıda çizdiğiniz, ortalama fiyatı 4.500 TL olan gelinliklere sadece 1.999 TL’ye sahip olacaksınız. Yani 49 TL’lik kuponunuzla tam 2.500 TL indirim almış olacaksınız.
VE HEDİYESİ; gelinliğinizi tamamlayacak özel yapım ayakkabı, düğün töreninin en sembolik parçası olan duvak ve o nadide ellerin tutacağı gelin çiçeği.

2012 model gelinlikler

2012 model gelinlikler

2012 model gelinlikler

NİŞAN PAKETİ:

Aynı indirim kuponunuzla, ortalama fiyatları 2.550 TL olan özel dikim nişanlıklara siz değerli gelin adaylarımız sadece 1.350 TL’ye sahip olacaklar.
VE HEDİYESİ; nişan elbisenizi tamamlayacak özel yapım ayakkabı ve saçlarınızla bütünleşecek büyüleyici saç aksesuarı.

BİTMEDİ; bu harika paketlerden birini tercih eden siz değerli NikahFırsatı.com ziyaretçilerinden dileyenlere, ANI DEFTERİ’ni de 350TL yerine sadece 199 TL’ye vererek son noktayı da koymak istedik.

2012 model gelinlikler

2012 model gelinlikler

2012 model gelinlikler

İşte Rachel Bridal hakkında biraz daha bilgi:
Dünyanın en önemli defilelerinin yenilikçi enerji ve sanatkar el işçiliği ile, özenle hazırlanan çağdaş ruhu yansıtan modeller, prenseslere layık detaylar, elde hazırlanmış işlemelerle zenginleştirilmiş modeller, satenler, organzeler, vals yapan taftalar, kısaca hayranlık uyandıran kumaşlar, tüller sizin için *Rachel*’da kombine edildi.

Rachel Gelinlik; herhangi bir gelinlik mağazası değildir. Gelin adayı Rachel’e adım attığı andan düğün sonuna dek artık Rachel’in yapıcılığı ve yaratıcılığı altındadır. Rachel çalışanları, her bir gelin adayıyla birlikte sanki kendi düğünlerine hazırlanmaktadırlar.

Cumhuriyetle başlayan ve yükselen bir trendle ulusal bir moda merkezi olan Nişantaşı’nın en iddialı, en çağdaş ve nadide gelinlik ve abiye mağazası RACHEL; bu özel anınızı paylaşmak için siz gelin adaylarını bekliyor.

Keyifli alışverişler dileriz.