Şık ve gösterişli nikah şekeri yaptırmanın en güzel yolu, magnet nikah şekeri yaptırmaktır. Reklam Magnet’ten % 30 indirimlik harika fırsat! Üstelik bıçak ücreti yok…

3 TL
Artık mevcut
değil
Değeri
47 TL
İndirim
%94
Kazanç
44 TL
Fırsat şu tarihte bitti:
00:00
05.10.2012

Kullanım şartları

 • İndirim kuponunuz 31 Aralık 2012’ye kadar geçerlidir.
 • 3 TL ürün bedeli değil, sadece indirim kuponudur.
 • Siparişlerinizi en az 7 gün önceden vermeniz gerekmektedir.
 • Kargo ücreti alıcıya aittir.
 • Dilerseniz siparişlerinizi firmanın Ankara adresinden teslim alabilirsiniz.
 • Sipariş ve daha detaylı bilgi için 0312 342 38 33 veya 0532 721 60 44’ü arayabilirsiniz.

Öne çıkanlar

 • Nikah şekeri yerine magnet yaptırarak hem kalıcı bir hediye vereceksiniz, hem de ekonomik olacak.
 • 3 TL’lik indirim kuponunuzla tüm magnet ürünlerde ölçüsü ne olursa olsun tam % 30 indirim kazancınız olacak. Üstelik bıçak ücreti de ödemeyeceksiniz.
 • Ortalama 1000 adet magnete 90TL artı 20 TL’de bıçak parası toplam 110 TL yerine sadece 63 TL ödeyerek tam 47 TL avantajınız olacak.
 • Kupon bölümündeki kazancınız ortalama 1000 tanesi 90 TL’lik ürün baz alınarak hesaplanmıştır. Sipariş tutarınızın daha yüksek veya düşük olması durumunda bu tutar – + değişkenlik gösterir.
 • Tüm siparişlerinizi, istediğiniz tasarımları hatta fotoğraflı baskılarınızı bile internet üzerinden verebilirsiniz.
 • Tasarım ücreti alınmayacaktır.
 • Bir tanıdığınıza da tavsiye edebilir veya arkadaşlarınıza hediye edebilirsiniz.
 • 100 % Ücret İade Garantisi: Alışverişinizden memnun kalmazsanız kuponunuzu koşulsuz şartsız iade edebilirsiniz.
 • 3D Güvenli Alışveriş Sistemi Avantajı Geçerlidir. (Alışveriş esnasında bankanızın güvenli ödeme sayfasına yönlendirilirsiniz).
 • Havale veya EFT ile ödeme yapmak için destek@nikahfirsati.com’a e-mail atmanız yeterlidir.

Şirket

Reklam Magnet
0312 342 38 33-0532 721 60 44
Web sitesi

Büyük Sanayi (Zübeydehanım Mah.) 1. Cadde Devrez Sokak Adalı İş Hanı No:11/43 İskitler /ANKARA

Büyük haritada göster

Yeni evlenen çiftlerin birçok masraf altına girerek yaptığı, en özel günlerinde yapılması gereken işlerden öncelikli olanı da nikah şekeri yaptırmaktır. Nikah şekeri siparişlerinde, magnet nikah şekeri tercihinde bulunmanız, en kaliteli uzun ömürlü uygun fiyatları ile sizi büyük masraftan kurtaracak.

En mutlu gününüzde sizinle bu mutluluğu paylaşan davetlilerinize, şükranlarınızı bildirmek amacıyla verilen en güzel hediye, nikahınızda davetlilere nikah şekeri ikram etmenizdir. Birbirinden güzel tasarımlarıyla, bu anınızı ölümsüzleştirmek adına isminizin resminizin tercihlerinize göre özel efekt, logo gibi çalışmaların olduğu tüllü, çiçekli, kalpli, gelin ve damat efektli, özel kesim, sizin istekleriniz doğrultusunda nikah şekeri çalışmasında, en kullanışlı uzun ömürlü yöntem magnet nikah şekeri yaptırmaktır.

nikah şekeri magnet

Özellikle magnet nikah şekeri çalışması yaptırmanız, davetlilerinize nikah şekeri hediyesi etmenin yanı sıra evde büro ve ofisinde buzdolabında, kullanabileceği güzel şık görünümlü bir süs eşyası hediye etmiş olursunuz. Kullanışlı olduğundan dolayı çok daha uzun ömürlüdür.

nikah şekeri

Reklam Magnet; sektörde uzun yıllardır hizmet vermekte olup, kaliteli ürünlerle bugüne kadar birçok çiftin düğünlerinde magnet dağıttırmıştır.

düğün ikramı magnet

Reklam Magnet kurucusu Ümit Bey diyor ki: “Magnet; bu anlamda çok amaçlı kullanılabilecek ürünlerden biridir. İnsanların daha çok pozitif olarak psikolojilerinin olumlu derecede artmasında kullanılan bu ürünler, hiç kuşkusuz ki her türlü ortamda kullanılabilir. Böylece insanlar bulundukları ortamda daha mutlu ve işlerinde hiç kuşkusuz ki daha başarılı olacaklardır.”

düğün şekeri magnet

Şimdi dilerseniz Reklam Magnetin sizler için hazırlamış olduğu fırsata bir göz atalım…
Dilediğiniz ebatta, şekilde, istediğiniz tasarımlar, hatta isterseniz fotoğraflarınızla renklendireceğiniz tüm siparişlerinizde tasarım ücreti yok, bıçak ücreti yok. Tutarı ne olursa olsun tüm siparişlerinize tam % 30 indirim size özel uygulanacak.

düğün magneti

Örneğin, 1000 tanesi 90 TL tutacak olan bir siparişte bir de bıçak ücreti vermeye kalkarsanız bunun toplam ücreti 110 TL olur. Ancak sizler sadece 63 TL ödeyerek ve üstelik tasarım ücreti de vermeden tam 47 TL avantajınız olacak.

nikah şekeri

Dilediğiniz tasarımları internet üzerinden sipariş verecek ve ürünleriniz dilediğiniz adrese gönderilecektir.
Kaliteli, profesyonel magnet siparişlerinde sizlere en uygun fiyatlarla en kaliteli hizmeti sunmakta olan Reklam Magnetin bu harika fırsatından yararlanabilmeniz için yapmanız gereken tek şey firma ile iletişime geçmek ve tasarımlarınızı anlatmak. Acele etmenizde yarar var…

düğün magneti

Keyifli alışverişler dileriz…