Evlilik yolunda attığınız adımların klip çekimi, düğün belgesel çekimleri, muhteşem avantajlarla üstelik web albüm hediyesiyle anılarınız ve düğün gününüz film tadında olacak.

19 TL
Artık mevcut
değil
Değeri
450 TL
İndirim
%96
Kazanç
431 TL
Fırsat şu tarihte bitti:
00:00
10.06.2012

Kullanım şartları

 • Kuponunuz 31 /07/ 2012 tarihine kadar geçerlidir.
 • Çakışma yaşanmaması için önceden tarih sorgulaması ve randevu almanız gerekmektedir.
 • İndirim kuponunuzu satın almadan önce 0216 418 22 21 veya 0543 577 44 54’ ü arayarak Resul Bey’den daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Öne çıkanlar

 • Muhteşem bir kurguyla, tanışmanızdan evliliğinize kadar olan sürecin klip çekiminde tam %10 indirim kazanacaksınız.
 • 4 farklı düğün belgeseli paketinin her birinde 450 TL avantaj kazanacaksınız.
 • Bu paketlere muhtelif ebatlardaki albümler, cep albümleri, aile albümleri ve poster dahil.
 • Bu paketlerden birini alana web albüm HEDİYE. Detayları aşağıda görebilirsiniz.
 • 1450 TL değerindeki belgesel paketini alan herkese yaklaşık 4 dakikalık klip çekimi HEDİYE.
 • Paketler ve hediyeler hakkında tüm detayları aşağıda görebilirsiniz.
 • 100 ÜCRET İADE GARANTİSİ:
  Alışverişinizden memnun kalmazsanız kuponunuzu koşulsuz şartsız iade edebilir veya başka bir fırsat kuponuyla değiştirebilirsiniz.
 • Bir tanıdığınıza da tavsiye edebilir veya arkadaşlarınıza hediye edebilirsiniz.
 • 3D Güvenli Alışveriş Sistemi avantajı geçerlidir. (Alışveriş esnasında bankanızın güvenli ödeme sayfasına yönlendirilirsiniz.)
 • Havale veya EFT ile ödeme yapmak için destek@nikahfirsati.com’a e-mail atmanız yeterlidir.

Şirket

Rh+ Medya & Fotoğrafçılık
Web sitesi

Osman Ağa Mah.Serasker Cad.No:37/2 Kadıköy/İstanbul

Büyük haritada göster

Yıllar önce düğün zamanı yaklaştıkça başlardı bir telaş. Acaba kimden fotoğraf makinesini ödünç alsak, kime versek de o gün bize resim çekse. Abla, ağabey, kuzen… Yok en iyisi arkadaş, ama hangisi. Sonunda da bir arkadaş bulunurdu çekim yapacak. O arkadaş oldukça havalı bir şekilde etrafta dolaşır, herkese gülümseyin deyip hem eğlenir hem de profesyonel fotoğrafçı edasıyla etrafta dolaşırdı. Sonuç belliydi; ya boyu tam alınmamış bir gelin, ya araya biri girmiş yandan görünen damat, ya da o an gülümsemeyen bir kayınvalide!

Artık devir değişti, sektör çok gelişti. Sektör geliştikçe de müthiş profesyoneller oluştu. Profesyoneller çoğaldıkça da muhteşem fikirler ve inanılmaz görsellikler başladı.

Öyle bir gün düşünün ki,
İki insanın bir bütün olduğunu
İki ayrı kalbin aynı amaç için çarptığını
İki ayrı hayatın artık tek bir hayat olduğunu

Öyle bir gün düşünün ki,
Çevremizde sevdiklerimiz
Yüzlerinde tebessüm
İki hayatın birleşmesine tanık olmak için orada olduğunu

Öyle bir gün düşünün ki,
Hiç unutamayacağınız.

Şimdi sizlere oldukça başarılı, sınır tanımayan hayal gücü olan ve çok yenilikçi bir profesyonel Rh+ fotoğrafçılık kurucusu Resul Hastürk’le hazırladığımız paketlerden söz edeceğiz.

düğün fotoğrafları

düğün fotoğrafları

Nişanlınızla tanıştınız, daha sonra bir yere davet ettiniz, derken bir yerde ona seni seviyorum dediniz ve çok özel bir günde ona evlilik teklifinizi yaptınız. Bir düşünün, olaylar nasıl gelişti? Nasıl mekanlar da yaşandı? Tüm bunları yaşarken ne kadar da heyecanlıydınız. Şimdi DİKKAT!

Tüm yaşadığınız o özel anları güzel bir müzik eşliğinde klip yapmak ister misiniz? Nişanlınızla birlikte yaşadıklarınızı, o mekanlara giderek, yeniden kameralar önünde yaşayıp yıllar sonra çocuklarınıza bırakabileceğiniz harika bir klip filmine ne dersiniz? O zaman gelelim ilk yıldızlı fırsat paketimize.

Klip Film Çekimi: Filmin süre, kurgu ve talepleri değişken olabileceğinden sabit bir ücret yazamadık. Bu konuda fikirlerinizi Resul Hastürk’le paylaşıp ücretini kendisinden öğreneceksiniz. Ücreti ne olursa olsun, siz Nikah Fırsatı üyelerimize tam %10 indirim sadece size.

Diğer tüm klip filmleri You Toube’a, girip düğün belgeseli yazıp, yanına 2 ila 8 arası bir rakam yazıp, tüm 8 örnek klip filmleri görebilirsiniz.

Gelelim düğün belgeseli fotoğraf çekim paketlerine.

PAKET 1: Tam gün belgesel çekim, dilediğiniz bir mekanda 2 saatlik dış çekim, 1 adet 35×65 panoramik albüm, 2 adet cep albümü, 2 adet aile albümü, 1 adet 75×100 poster baskı, 20 adet 15×21 basılmış fotoğraf ve 30×40 özel tasarım cama baskı tekniğiyle üretilmiş çerçevesiyle birlikte fotoğraf.
Bu paketin fiyatı normalde 1350 TL olup size sadece 900 TL

düğün fotoğrafları onat dicle

PAKET 2: Tam gün belgesel çekimi, dilediğiniz bir mekan da 2 saatlik dış çekim, 1 adet 30×50 panoramik albüm, 2 adet cep albümü, 1 adet 50×60 poster baskı, 10 adet 13×18 basılmış fotoğraf ve 1 adet 20×30 özel tasarım cama baskı tekniğiyle üretilmiş çerçevesiyle birlikte fotoğraf.
Bu paketin fiyatı 1200 TL olup sizler için sadece 750 TL

düğün fotoğrafı

PAKET 3: Tam gün belgesel çekimi, dilediğiniz bir mekan da 2 saatlik dış çekim, 1 adet 35×65 kristal albüm, 2 adet cep albüm, 1 adet 75×100 poster baskı, 20 adet 15×21 basılmış fotoğraf ve 1 adet 30×40 özel tasarım cama baskı tekniğiyle üretilmiş çerçevesiyle birlikte fotoğraf.
Bu paketin fiyatı 1450 TL olup sizlere sadece 1000 TL.

PAKET 4:Dilediğiniz bir mekanda 2 saatlik dış çekim, 1 adet standart albüm, 20×25 ebadında basılmış fotoğraf, 1 adet 30×40 poster baskı ve 1 adet 20×30 özel tasarım cama baskı tekniğiyle üretilmiş çerçevesiyle birlikte fotoğraf.
Bu paketin de fiyatı normal de 750 TL olup sizlere sadece 500TL.

Tüm bu paketlerde 500 ila 1000 arası fotoğraf çekilecek ve bu fotoğraflardan oluşan DVD albüm HEDİYE.

VE SÜRPRİZ: Bu paketleri alan herkese web albüm HEDİYE. Web albüm nedir diye soracak olursanız bilgi verelim. Herhangi bir yerdesiniz ve yanınızda düğün albümünüz yok. Bulunduğunuz yerden internete bağlanıp www.resulhasturk.com/adınızı yazdınız mı, albümünüz karşınızda. Müthiş değil mi? Aşağıdaki linke tıklayarak örnek albümü görebilirsiniz:

www.resulhasturk.com/elifvekerim

Ve diğer SÜRPRİZ: 3 numaralı düğün paketini alan herkese yaklaşık 4 dakikalık o günün hazırlıklarından oluşan bir klip film HEDİYE.

Evet sevgili Nikah Fırsatı.com üyeleri; bizler sürprizleri, hediyeleri yazmaktan yorulduk. Sizin yapmanız gereken tüm fırsatlara dikkatlice göz atıp, hediyeleri incelemek ve hayran kaldığınız herhangi bir paket için, indirim kuponunuzu alıp RH+ Resul Hastürk’ü arayıp randevu almak. Bizce bu fırsatların hepsi de HARİKA.

Keyifli alışverişler dileriz…