Nikah Fırsatını değerlendiren gelin ve damatlarımız, aşağıdaki harika karelere kavuştular. Rh + Medya Fotoğrafçılık, kaçıranlar için yeniden süper fırsatlar, sürpriz HEDİYELER hazırladı…

19 TL
Artık mevcut
değil
Değeri
450 TL
İndirim
%96
Kazanç
431 TL
Fırsat şu tarihte bitti:
00:00
03.07.2012

Kullanım şartları

 • İndirim kuponunuz 31/10/2012’ye kadar geçerlidir.
 • Önceden randevu almanız gerekmektedir.
 • Randevu esnasında kaparo istenebilir.
 • Randevu ve daha detaylı bilgi için 0216 418 22 21 veya 0543 577 44 54’ ü arayarak Resul Bey’den daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Öne çıkanlar

 • Muhteşem fotoğraflarınızla düğününüz unutulmaz olacak.
 • Muhteşem bir kurguyla, tanışmanızdan evliliğinize kadar olan sürecin klip çekiminde tam %10 indirim kazanacaksınız.
 • 4 farklı düğün belgeseli paketinin her birinde 450 TL avantaj kazanacaksınız.
 • Tüm paketlerde hafta içi günlerde ekstradan % 20 indirim fırsatı.
 • Bu paketlere muhtelif ebatlardaki albümler, cep albümleri, aile albümleri ve poster dahil.
 • 1- 2- 3 no.lu paketlerden birisini tercih edene web albüm HEDİYE. Detayları aşağıda görebilirsiniz.
 • 1450 TL değerindeki belgesel paketini (fırsat değeri 1000 TL) ve 1350 TL değerindeki (fırsat değeri 900 TL) paketi alan herkese yaklaşık 4 dakikalık klip çekimi HEDİYE.
 • Paketler ve hediyeler hakkında tüm detayları aşağıda görebilirsiniz.
 • 100 ÜCRET İADE GARANTİSİ: Alışverişinizden memnun kalmazsanız kuponunuzu koşulsuz şartsız iade edebilir veya başka bir fırsat kuponuyla değiştirebilirsiniz.
 • Bir tanıdığınıza da tavsiye edebilir veya arkadaşlarınıza hediye edebilirsiniz.
 • 3D Güvenli Alışveriş Sistemi avantajı geçerlidir. (Alışveriş esnasında bankanızın güvenli ödeme sayfasına yönlendirilirsiniz.)
 • Havale veya EFT ile ödeme yapmak için destek@nikahfirsati.com’a e-mail atmanız yeterlidir.

Şirket

Rh+ Medya & Fotoğrafçılık
Web sitesi

Osman Ağa Mah.Serasker Cad.No:37/2 Kadıköy/İstanbul

Büyük haritada göster

Yıl 2045 … Yemekler yenmiş, sofradan kalkılmış, ailece salonda oturuyor ve çaylarınızı yudumluyorsunuz. Kızınız, oğlunuz, gelininiz, damadınız ve yaşları 4 ile 11 arası değişen torunlarınız. Tam o esnada torunların birinden “Dede sizin düğününüz nasıldı” diye bir soru… Yerinizden kalkıp, çekmeceden bir albüm alıyorsunuz. Hala tertemiz ve yıpranmamış, ilk günki gibi. Herkes etrafınıza toplanıyor ve sayfaları teker teker çevirmeye başlıyorsunuz.
Dün çekilmişçesine canlı duran resimler. Büyük anne tatlı bir tebessümle gelinlikli gençliğine bakarken, yüzlerdeki o mutluluk ifadesi kimsenin gözünden kaçmıyor. Birisi soruyor; ”ne kadar mutlu ifadeler, sanki hiç telaşınız olmamış” diye…
Büyük baba kıs kıs gülümsüyor ve “olmaz mı, büyük annenizin makyajı akmıştı, benim smokinin düğmesi kopmuş ve nikaha giderken nikah şekerlerini unutmuştuk” diyor. Ama diye ilave ediyor ”öyle bir fotoğrafçımız vardı ki, tüm aksiliklerimizi unutturup, neşe içinde çektirdiğimiz bu fotoğraflarda o telaşın izleri hiç belli olmuyor” . O günden bu yana çok şey değişmiş olsa da, aslında değişmeyen tek şey o günkü MUTLULUKTU ve O MUTLULUĞUN TEK KANITI RESUL HASTÜRK’ÜN ÇEKTİĞİ FOTOĞRAFLARDI .

Sizlerde böyle bir an yaşamak, unutulmaz fotoğraflara sahip olmak istiyorsanız, çocuklarınıza hatta torunlarınıza ilk gün ki canlılığıyla fotoğraflarınızı göstermek istiyorsanız tek isim Rh + Medya Fotoğrafçılık kurucusu Resul Hastürk . Sizlere buradan uzun uzun Resul Hastürk’ün biyografisinden söz etmeye gerek duymuyoruz. Bu sayfada kullandığımız tüm görsellerin her şeyi anlattığına inanıyor ve bu resimlerin Nikah Fırsatı üyelerinden, daha önceki Resul Hastürk fırsatını değerlendiren gelin ve damatlarımız olduğunu hatırlatır, hepsine de ömür boyu mutluluklar dileriz.

gelin damat fırsatı

Şimdi dilerseniz bu harika fırsatın detaylarına bir göz atmadan önce yukarıdaki fotoğrafın kalitesine, sol ve sağ açılarına dikkatli bakıp detaylara öyle geçelim…
Nişanlınızla tanıştınız, daha sonra bir yere davet ettiniz, derken bir yerde ona seni seviyorum dediniz ve çok özel bir günde ona evlilik teklifinizi yaptınız. Bir düşünün, olaylar nasıl gelişti? Nasıl mekanlar da yaşandı? Tüm bunları yaşarken ne kadar da heyecanlıydınız. Şimdi DİKKAT! Tüm yaşadığınız o özel anları güzel bir müzik eşliğinde klip yapmak ister misiniz? Nişanlınızla birlikte yaşadıklarınızı, o mekanlara giderek, yeniden kameralar önünde yaşayıp yıllar sonra çocuklarınıza bırakabileceğiniz harika bir klip filmine ne dersiniz? O zaman gelelim ilk yıldızlı fırsat paketimize.

Klip Film Çekimi: Filmin süre, kurgu ve talepleri değişken olabileceğinden sabit bir ücret yazamadık. Bu konuda fikirlerinizi Resul Hastürk’le paylaşıp ücretini kendisinden öğreneceksiniz. Ücreti ne olursa olsun, siz Nikah Fırsatı üyelerimize tam %10 indirim sadece size.

gelin damat fırsatı

Gelelim düğün belgeseli fotoğraf çekim paketlerine.
PAKET 1: Tam gün belgesel çekim, dilediğiniz bir mekanda 2 saatlik dış çekim, 1 adet 35×65 panoramik albüm, 2 adet cep albümü, 1 adet 75×100 poster baskı, 20 adet 15×21 basılmış fotoğraf, 20×30 özel tasarım cama baskı tekniğiyle üretilmiş çerçevesiyle birlikte fotoğraf. Bu paketin fiyatı normalde 1350 TL olup size sadece 900 TL . Ancak bu paketi hafta içi günlerde düşünecek olursanız fiyatı yalnızca 720 TL. Her iki seçenek için de 4 dakikalık klip ve web albüm (detayı aşağıda) HEDİYE.

gelin damat fırsatı

PAKET 2: Dilediğiniz bir mekan da 2 saatlik dış çekim, 1 adet 30×50 panoramik albüm, 2 adet cep albümü, 1 adet 50×60 poster baskı, 10 adet 13×18 basılmış fotoğraf, 1 adet 20×30 özel tasarım cama baskı tekniğiyle üretilmiş çerçevesiyle birlikte fotoğraf. Bu paketin fiyatı 1200 TL olup sizler için sadece 750 TL hafta sonu, hafta içi yalnızca 600 TL . Web albüm HEDİYE .

gelin damat fotograf fırsatı

PAKET 3: Tam gün belgesel çekimi, dilediğiniz bir mekan da 2 saatlik dış çekim, 1 adet 35×65 kristal albüm, 2 adet cep albüm, 1 adet 75×100 poster baskı, 20 adet 15×21 basılmış fotoğraf ve 1 adet 20×30 özel tasarım cama baskı tekniğiyle üretilmiş çerçevesiyle birlikte fotoğraf. Bu paketin fiyatı 1450 TL olup sizlere sadece 1000 TL hafta sonu ve hafta içi ise sadece 800 TL . Üstelik 4 dakikalık klip ve web albüm yine HEDİYE .

gelin damat fırsatı

PAKET 4: Dilediğiniz bir mekanda 2 saatlik dış çekim, 1 adet standart albüm, 20×25 ebadında basılmış fotoğraf, 1 adet 30×40 poster baskı ve 1 adet 20×30 özel tasarım cama baskı tekniğiyle üretilmiş çerçevesiyle birlikte fotoğraf. Bu paketin de fiyatı normal de 750 TL olup sizlere sadece 500TL .

gelin damat fırsatı

VE SÜRPRİZ: 1-2-3 no.lu paketleri alan herkese web albüm HEDİYE. Web albüm nedir diye soracak olursanız bilgi verelim. Herhangi bir yerdesiniz ve yanınızda düğün albümünüz yok. Bulunduğunuz yerden internete bağlanıp www.resulhasturk.com/adınızı yazdınız mı, albümünüz karşınızda. Müthiş değil mi?

VE DİĞER SÜRPRİZ: 1 ve 3 numaralı düğün paketini alan herkese yaklaşık 4 dakikalık o günün hazırlıklarından oluşan bir klip film HEDİYE.

Evet sevgili Nikah Fırsatı.com üyeleri; bizler sürprizleri, hediyeleri yazmaktan yorulduk. Sizin yapmanız gereken tüm fırsatlara dikkatlice göz atıp, hediyeleri incelemek ve hayran kaldığınız herhangi bir paket için, indirim kuponunuzu alıp RH+ Medya Fotoğraf’ tan Resul Hastürk’ü arayıp randevu almak. Bizce bu fırsatların hepsi de HARİKA.

Keyifli alışverişler dileriz…