Sabuna hayat veren bir tasarımcı! Sabunccu By Güler’in % 20’lik indirimiyle, sanat şaheseri sabunlarla konuklarınıza farklı hediyeler sunmaya ne dersiniz?

5 TL
Artık mevcut
değil
Değeri
240 TL
İndirim
%98
Kazanç
235 TL
Fırsat şu tarihte bitti:
00:00
26.11.2012

Kullanım şartları

 • İndirim kuponunuz 28 Şubat 2013’e kadar geçerlidir.
 • 5 TL ürün bedeli değil, sadece indirim kuponudur.
 • Siparişlerinizi 10 gün önceden vermenizde yarar vardır.
 • Sipariş aşamasında firma ürün tutarının tamamını isteyebilir.
 • Tüm Türkiye’ye kargo ile gönderim.
 • Kargo ücreti alıcıya aittir.
 • Sipariş ve daha detaylı bilgi için 0532 457 00 09’u arayabilirsiniz.

Öne çıkanlar

 • Muhteşem tasarımlardan oluşan sabunlarla, düğününüzde farklı ikramlarda bulunacaksınız.
 • 5 TL’lik indirim kuponunuzla fiyatları ürüne bağlı olarak ortalama 6 TL- 7 TL civarı olan sabunlarda tam % 20 indirim avantajınız olacak.
 • Bir düğün için ortalama 200 adet sabun sipariş ettiğinizi var sayarsak, yaklaşık 1200 TL yerine sadece 960 TL ödeyecek ve tam 240 TL kazancınız olacak.
 • Kupon bölümündeki kazancınız, 1200 TL’lik bir sipariş esas alınarak hesaplanmıştır. Siparişinizin daha az ya da daha fazla olması durumunda bu tutar – + değişkenlik göstermektedir.
 • Bu fırsattan sadece evlenecek çiftler değil, bebek doğumu, söz, nişan, kına, mevlit, yılbaşı veya kurumsal şirket organizasyonları gibi için ihtiyacı olan herkes faydalanabilir.
 • Sayfamızda sınırlı sayıda görsel kullandığımızdan firmanın web sitesini (harita üzerindeki web sitesi yazan yer) ziyaret etmenizi öneririz.
 • Bir tanıdığınıza da tavsiye edebilir veya arkadaşlarınıza hediye edebilirsiniz.
 • 100 % Ücret İade Garantisi: Alışverişinizden memnun kalmazsanız kuponunuzu koşulsuz şartsız iade edebilirsiniz.
 • 3D Güvenli Alışveriş Sistemi Avantajı Geçerlidir. (Alışveriş esnasında bankanızın güvenli ödeme sayfasına yönlendirilirsiniz).
 • Havale veya EFT ile ödeme yapmak için destek@nikahfirsati.com’a e-mail atmanız yeterlidir.

Şirket

Sabunccu By Güler
0532 457 00 09
Web sitesi

Adana

Büyük haritada göster

Nikah, düğün gibi özel günlerde konuklara birer minik hediye vermek adettendir… Ancak badem şekeri artık biraz sıradan hale geldiği için gelin ve damatlar yenilik arayışında…
Son günlerde düğün veya nikaha gittiyseniz belki rastlamışsınızdır. Artık moda, badem şekeri yerine minik sabunlardan hediye etmek! Bu şirin hediye sayesinde hem konuklarınızdan övgüler alacaksınız, hem de misafirleriniz evlerinde her gördüklerinde bu özel gününüzü hatırlayacaklar!

Sadece düğün ya da nikah değil, sünnet, doğum, diş buğdayı, doğum günü, okul partileri veya gösteriler gibi etkinliklerde de özel sabunlar hazırlayabilen, muhteşem tasarımlarıyla oldukça iddialı bir firmadan söz edeceğiz.
Sabunccu By Güler kurucusu Güler Özşahin; kelimenin tam anlamıyla mimar ruhu taşıyan bir tasarımcı. Yeni gelişmekte olan butik sabun sektöründe, önemli markaların arasına girebilmiş bir isim. Yapmış olduğu çalışmalarla insanı büyüleyen görüntüleriyle harika tasarımlar yapan Güler Özşahin ,uzun dönem bir araştırma ve eğitim sürecinin ardından mesleğe başlamış genç bir girişimci.

sabunccu fırsatı

Sabunccu By Güler kurucusu Güler Özşahin “yeterli bilgiye sahip olmadan sabun yapımındaki püf noktalara dikkat edilmeden yapılan sabunlarda kısa süre sonra erime, nemlenme, renklerin solması gibi durumlarla karşılaşabilirsiniz. Kısaca sabun yapımını anlatacak olursam, ilk önce sabun modellemede kullanacağımız sabunun hammaddesin hazırlıyoruz.

sabunccu by güler fırsatı

sabunccu by güler fırsatı

Hammadde hazırlıktan sonra yaklaşık 2 ay kurumaya bırakılır. İyice kuruyan ve işlenmeye hazır hale gelen sabun hammaddesi belli bir ısıda tekrar eritilir, içine koku aroması ve müşterinin isteğine göre renk pigmentleri ile renklendirilir. İşlenmeye hazır hale getirilen hammadde istenilen sabun modelleme kalıbına dökülür ve kurumaya alınır. İyice kuruyan sabun kalıptan çıkarılır. Daha güzel bir görünüm için sabun parlatma işlemi yapılır” diyor ve işin ne kadar zorlu bir süreçten geçtiğine dikkat çekiyor…

sabunccu fırsatı

Şimdi sizlere Sabunccu By Güler’in sizler için hazırlamış olduğu fırsattan söz edelim.
*Muhteşem sabunlar, dilediğiniz tasarımlardan seçeceğiniz tüm bu harikalarda geçerli olmak üzere tam % 20 indirim kazancınız olacak.

özel gün sabunları

Fiyatları ortalama 6 TL- 7 TL arası değişen bu kurabiyelerden her biri için % 20 demek, adet başına 4.80 TL- 5.60 TL arası fiyatlarla dilediğiniz kadar sabun siparişi verebileceksiniz ve ortalama 1200 TL’lik bir alışverişte kazancınız tam 240 TL olacak.

indirimli nikah şekeri

Sizlere önerimiz sayfada sınırlı sayıda görsel kullandığımızdan http://www.sabunccu.com tıklayarak diğer ürün çeşitlerini görmenizi öneririz.
Sizlerde klasikleşmiş nikah şekerleri yerine, farklı, sıra dışı, eğlenceli, neşeli, romantik, sevimli, renkli ve kokulu bu müthiş tasarımlardan dağıtmak, farklı olmak istiyorsanız; yapmanız gereken tek şey indirim kuponunuzu almak ve Sabunccu By Güler ile iletişime geçerek Güler Özşahin’e hayalinizdeki tasarımı anlatmak. Gerisini O halledecek…

düğün nikah sabun fırsatı

Keyifli alışverişler dileriz…