Gelin saçı ve provası, makyaj, manikür, pedikür, ağda, kaş, bıyık, kirpik, mini cilt bakımı ve damatlara saç, sakal, manikür, pedikür, mini cilt bakımı sadece 245 TL! Üstelik Şahin Geçit farkıyla…

9 TL
Artık mevcut
değil
Değeri
165 TL
İndirim
%95
Kazanç
156 TL
Fırsat şu tarihte bitti:
00:00
06.12.2012

Kullanım şartları

 • İndirim kuponunuz 31 Mart 2013’e kadar geçerlidir.
 • 9 TL paket bedeli değil, sadece indirim kuponudur.
 • Birden fazla kupon birleştirilerek kullanılamaz.
 • Önceden randevu almanız gerekmektedir.
 • Randevu esnasında kaparo istenebilir.
 • Randevu ve daha detaylı bilgi için 0216 541 01 71 veya 0532 513 48 08’i arayabilirsiniz.

Öne çıkanlar

 • Uzman bir ekiple, dolu dolu bir paket ve muhteşem bir güzellik sizi bekliyor.
 • 9 TL’lik indirim kuponunuzla fiyatı normalde 410 TL olan gelin saçı ve provası, profesyonel makyaj, manikür, pedikür, kaş, bıyık, ağda, kirpik takma, mini cilt bakımı, ayrıca damatlara saç, sakal, manikür, pedikür ve mini cilt bakımı paketine sadece 245 TL ödeyeceksiniz.
 • Kazancınız tam 165 TL olacak.
 • Bir tanıdığınıza da tavsiye edebilir veya arkadaşlarınıza hediye edebilirsiniz.
 • 100 % Ücret İade Garantisi: Alışverişinizden memnun kalmazsanız kuponunuzu koşulsuz şartsız iade edebilirsiniz.
 • 3D Güvenli Alışveriş Sistemi Avantajı Geçerlidir. (Alışveriş esnasında bankanızın güvenli ödeme sayfasına yönlendirilirsiniz).
 • Havale veya EFT ile ödeme yapmak için destek@nikahfirsati.com’a e-mail atmanız yeterlidir.

Şirket

Şahin Geçit Kuaför
0216 541 01 71-0532 513 48 08
Web sitesi

Osmanağa Mah.Sakız Sok No:18/2 Kadıköy/İstanbul

Büyük haritada göster

Kusursuz bir düğünün en önemli detayı tabi ki gelinin saçı, makyajı ve güzelliğidir. Ancak damatları da unutmamak gerekir. Böyle önemli bir günde elbette onlarında en yakışıklı damat olma hakkı vardır.
Göz kamaştıracak bir güzellik, dikkat çekici bir yakışıklılık için uzman bir kuaför, yetenekli bir ekip, yeniliklere açık bir misyon ve dünya trendlerini takip eden bir markaya ihtiyacınız var.

Şahin Geçit Kuaför kurucusu Şahin Geçit; İstanbul’da doğdu ve meslek hayatına 9 yasında başladı. Daha sonra 16 yasında ilk dükkanını açtı. 1998 yıllarının başından itibaren İzmir, Ankara, İstanbul gibi büyük şehirlerde çeşitli show’lar yaptı. Şahin Geçit 2000 yılının ocak ayında okul hayatına yeniden başladı kuaförlük bölümünü okudu. 2008 yılında Türkiye’de ilk defa yapılan LOREAL ve KERASTASE’nin düzenlediği Boğaziçi Üniversitesi master eğitimini tamamladı.

gelin sac model firsat

2009 yılının şubat ayında Kadıköy ŞAHİN GEÇİT ismiyle kendi işyerini açan Şahin Geçit, aynı yılın eylül ayında davetli olarak gittiği granparx show’unu Türk kuaförlerinin önünde yaptı ve kesim birincilik derecesi aldı.

gelin sac model firsat

Halen Kadıköy’ de ki salonunda hizmet vermekte olan Şahin Geçit, uzman kadrosuyla bay ve bayan kuaförlüğünün yanında ağda, makyaj, manikür, pedikür, cilt bakımı, hizmetlerini veren ŞAHİN GEÇİT yılların tecrübesini sergileyerek kendini profesyonel ellere teslim etmek isteyenlere minimalist ve seçkin mekanında hizmet veriyor.

gelin saçı firsat

Şimdi sizlere Şahin Geçit’in uzman kadrosuyla birlikte hazırlamış olduğu muhteşem fırsattan söz edelim…
Gelin saçı ve provası, profesyonel makyaj, manikür, pedikür, ağda, kaş, bıyık, kirpik takma, mini cilt bakımı ve daha bitmedi, damatlar için saç, sakal, manikür, pedikür, mini cilt bakımından oluşan bu harika paketin normal fiyatı 410 TL… Ancak siz Nikah Fırsatı üyeleri için sadece 245 TL olup, bu muhteşem paketten yaralandığınız takdirde tam 165 TL kazancınız olacak…

gelin saci firsat

gelin saci firsat

İyi bir marka, yetenekli bir kuaför, profesyonel bir ekip ve zengin paketin uygun fiyatla muhteşem uyumunu kaçırmayın… Siz de bu harika fırsattan yararlanmak istiyorsanız, yapmanız gereken tek şey kuponunuzu alıp, Şahin Geçit’ten randevu almak. Haydi, durmayın; güzellik ve yakışıklılık bir adım ötenizde, acele ediniz…

gelin saçı firsat

Keyifli alışverişler dileriz…