Ayrıcalıklı gelinlere farklı gelinlikler… 2012’nin en gözde modelleri, üstelik sıfır gelinlikler Sahrem Gelinlik & Damatlık farkıyla sadece 1240 TL!

29 TL
Artık mevcut
değil
Değeri
1010 TL
İndirim
%97
Kazanç
981 TL
Fırsat şu tarihte bitti:
00:00
07.07.2012

Kullanım şartları

 • İndirim kuponunuz 31/10/2012’ye kadar geçerlidir.
 • Bir indirim kuponu sadece bir alışveriş için geçerlidir.
 • Önceden randevu almanızda yarar vardır.
 • Sipariş aşamasında kaparo istenebilir.
 • Randevu ve daha detaylı bilgi için 0216 345 80 58’i arayabilirsiniz.

Öne çıkanlar

 • Muhteşem bir gelinlikle düğün gününüzde göz kamaştıracaksınız.
 • 29 TL’lik indirim kuponunuzla ortalama fiyatları 2250 TL olan gelinliklerden biri için sadece 1240 TL ödeyeceksiniz.
 • Bu gelinliklerin stok adedi 30 adet olup, her biri farklı modeldir. Fırsatımız stoklarla sınırlı olduğundan acele etmenizde yarar vardır.
 • Gelinliklerin tamamı sıfır olup, her biri 2012 modeldir. Bu gelinlikler bedeninize uyarlanacak ve aksesuarlar dahildir.
 • Aşağıda sunduğumuz görseller temsili olup, gelinlikleri görmeniz için firmayı ziyaret etmeniz gerekmektedir.
 • Bir tanıdığınıza da tavsiye edebilir veya arkadaşlarınıza hediye edebilirsiniz.
 • %100 Ücret İade Garantisi: Alışverişinizden memnun kalmazsınız kuponunuzu koşulsuz şartsız iade edebilirsiniz.
 • 3D Güvenli Alışveriş Sistemi avantajı geçerlidir. (Alışveriş esnasında bankanızın güvenli ödeme sayfasına yönlendirilirsiniz.)
 • Havale veya EFT ile ödeme yapmak için destek@nikahfirsati.com’a e-mail atmanız yeterlidir.

Şirket

Sahrem Gelinlik & Damatlık
Web sitesi

Söğütlüçeşme Caddesi No:115
Kadıköy/İSTANBUL

Büyük haritada göster

Gelinlik! İşte gelini gelin yapan en önemli unsur. Düğünün diğer detaylarından daha önem verilen gelinliği seçerken bazı noktalara dikkat etmek gerekir. Yaşamının bu en özel, en güzel gününde rüya gibi bir gelinliğin içinde masal prenseslerini andırmayı tüm genç kızlar düşler.

Ancak çocukluğunuzdan beri hayallerinizi süsleyen, ya da vitrinlerde gördüğünüz, dergilerde beğendiğiniz bir gelinliği yalnızca istemek yeterli değil. Önemli olan size yakışan bir modelin ve tarzın belirlenmesidir. Ayrıca seçtiğiniz modelin düğün konseptiyle ve diğer tüm detaylarla uyumlu olması da gerekmekte. Bir kır düğünü yapıyorsanız ağır işlemeli süslü bir gelinlik nasıl abartılı durursa, bir balo salonunda vereceğiniz görkemli bir davette de üzeri papatyalarla süslü bir gelinlik yadırganacaktır.

Sahrem Gelinlik Fırsatı

Düğününüzden en az 3 ay önce gelinliğinize karar vermiş olmalısınız. Hatta düğününüz yaz aylarına denk geliyorsa, modaevlerinin ve gelinlik firmalarının bu aylarda yoğun olduklarını dikkate almak ve siparişinizi dört ay önceden vermek yerinde olur. Aslında düğününüz Eylül veya Ekim ayında ise bu ara tam zamanı.

Sahrem Gelinlik

Gelinlik dikimi, profesyonel ve titiz bir çalışma gerektirir. En iyi gelinlik; ayrıntıların zenginliğe ve şıklığa hizmet ettiği, parçanın bütüne uygun olduğu gelinliktir. Farkı yaratan; kumaş, dikiş ve süslemelerde kullanılan malzemelerin kalitesidir. Dikiş kalitesi o kadar önemlidir ki; en pahalı ve kaliteli kumaşı değersiz bir hale getirebilir.

gelin damat fırsatı

Şimdi sizlere kumaş, dikiş ve diğer malzemelerin kalitesinden asla ödün vermeyen, profesyonel ekibiyle birlikte titiz bir çalışma içinde her zaman gelinlerimizi mutlu etmeyi başarmış bir firmadan söz edeceğiz. Sahrem Gelinlik & Damatlık
Sahrem Gelinlik & Damatlık ile bir araya geldik ve siz değerli Nikah Fırsatı üyelerimiz için harika bir gelinlik fırsatı hazırladık. Şimdiden kendilerine teşekkür ediyor ve sizi fırsat detaylarına bir göz atmaya davet ediyoruz.

gelinlik fırsatı

Tam 30 farklı model gelinlik, her biri 2012 model, daha önce giyilmemiş tamamen sıfır ve aksesuarları dahil.
Bedeninize özel uyarlanacak gelinliklerin her biri 2250 TL civarında olup, sizler için muhteşem bir fiyata sadece 1240 TL’ye sizin olacak.

gelinlik fırsat

Farklı modeller, işlemeler, danteller, taşlar vs. Sadece 30 adet. Size önerimiz Sahrem Gelinlik & Damatlık mağazasını mutlak ziyaret edip, çayınızı yudumlarken bu modelleri görmeniz. Unutmayın bu fırsat sadece stoklarla sınırlı olduğundan acele etmenizde fayda var.

2012 ucuz gelinlik modelleri

“2001 yılında Evleniyoruz Dergisi’nde evlilik sektörüne adım attım. 2006 yılına kadar ki bu süreç içerisinde edinmiş olduğum deneyimlerim ve vizyonum doğrultusunda evlilik sektöründe vazgeçilmez geleneklerimizden olan unutulmaya yüz tutmuş Kına Gecesi’ni günümüz gençlerine yaşatmak misyonunu üstlenerek 2007 yılı başında Türkiye’nin ilk ve tek kına gecesi organizasyonu olan KINA ORGANİZASYON firmasını kurdum. Şu ana kadar gerçekleştirdiğimiz başarılı organizasyonlara imza atmış bulunuyoruz. 2012 yılı itibariyle sizlerden gelen talepler doğrultusunda Sahrem Gelinlik & Damatlık markası adı altında bu sektörde de ben ve ortağım Filiz GÜNDOĞDU ile sizlere profesyonel ekibimizle hizmet vermeye devam edeceğiz” diyen firma sahibi Erol Yıldırım sektörde uzun yıllar adından söz ettirecek tam bir profesyonel.

2012 gelinlik modelleri

Uzun yıllar anımsanacak harika bir gelinliğe çok yaklaştınız. Yapmanız gereken tek şey, indirim kuponunuzla birlikte Sahrem Gelinlik & Damatlık mağazasına gidip tüm modelleri görmek, seçeceğiniz harika bir gelinlik için karar vermek ve oradan mutlu ayrılmak için acele etmek.

Keyifli alışverişler dileriz.