Gelinlik ve damatlıkla denize girmek, çamurda oynamak veya su savaşı yapmak nasıl fikir? Ve bu dakikaların an be an fotoğraflanması? Sizin Fotoğrafçınızdan harika paketler, inanılmaz indirimler…

9 TL
Artık mevcut
değil
Değeri
250 TL
İndirim
%96
Kazanç
241 TL
Fırsat şu tarihte bitti:
00:00
05.03.2013

Kullanım şartları

 • İndirim kuponunuz 30 Haziran 2013’e kadar geçerlidir.
 • 9 TL paket fiyatı değil, sadece indirim kuponudur.
 • Önceden randevu almanız gerekmektedir.
 • Randevu ve gün teyidi esnasında kaparo istenebilir.
 • Fırsatta adı geçen fiyatlar İstanbul ili için geçerli olup, diğer iller için lütfen firma ile iletişime geçiniz.
 • Randevu ve daha detaylı bilgi için 0532 159 43 46 veya 0533 627 07 46’yı arayabilirsiniz.

Öne çıkanlar

 • Sıra dışı bir paket, klasik paketler, muhteşem bir objektif, usta bir sanatçı ve harika fotoğraflarınız.
 • 9 TL’lik indirim kuponunuzla normalde 900 TL olan biz evleniyoruz paketi sizin için sadece 750 TL.
 • Dilerseniz aynı kuponla belgesel paketi veya crazy day (çılgın gün) paketine 1250 TL yerine yalnızca 1000 TL ödeyerek tam 250 TL kazanç sağlayabilirsiniz.
 • Paketlerin içerik ve albüm detayları aşağıda sunulmuştur, lütfen inceleyiniz.
 • Bir tanıdığınıza da tavsiye edebilir veya arkadaşlarınıza hediye edebilirsiniz.
 • 100 % Ücret İade Garantisi: Alışverişinizden memnun kalmazsanız kuponunuzu koşulsuz şartsız iade edebilirsiniz.
 • 3D Güvenli Alışveriş Sistemi Avantajı Geçerlidir. (Alışveriş esnasında bankanızın güvenli ödeme sayfasına yönlendirilirsiniz).
 • Havale veya EFT ile ödeme yapmak için destek@nikahfirsati.com’a e-mail atmanız yeterlidir.

Şirket

Sizin Fotoğrafçınız
0532 159 43 46 -0533 627 07 46
Web sitesi

Büyükçekmece/İstanbul

Büyük haritada göster

Belgesel düğün fotoğrafçılığı konsepti, Amerika ve Avrupa’da doğup gelişen ve ülkemizde yeni sayılabilecek bir tarz. Düne kadar sadece stüdyolarda 1-2 saatlik çekimlerle sınırlı olan evlilik fotoğrafları, bu akımla beraber tüm güne yayılmaya başladı.

Belgesel fotoğraf çekimi formatında, onların ruh hallerini gözlemleme fırsatını bulan iyi bir fotoğrafçı, sadece şık pozlar çekmek yerine, o gün yaşanan duyguları fotoğraflar. Eğer çiftler bir fotoğraf albümünün ötesinde, o gün yaşadıkları duyguları ölümsüzleştirmek istiyorlarsa, bu tarz çekimi tercih edebilirler.

Sizin Fotoğrafçınız.com kurucusu Deniz Nida Şener; görünenin arkasına sızıp saklı olanı ortaya çıkarabilecek, ortamın ruhunu, kahramanların duygularını en iyi şekilde karelere yansıtabilecek güçte ve kalitede bir sanatçı.

gelin damat fırsatı

Deniz Nida Şener’i diğer standart düğün fotoğrafçılarından ayırdığı nokta işte budur.
Uluslar arası ödüllü bir fotoğraf sanatçısı olan Deniz Nida Şener: “özel fotoğraflarınızın belgelenmesi bizim için şansa bırakılmayacak kadar önemlidir. Pişman olmamak için bu işi sevgi ve bilgiyle yapan kişilere yaptırmanız yerinde bir karar olur. Eski stüdyolarda klasik yöntemlerle çekilmiş özel gün fotoğraflarının modası çoktan geçti. Günümüzde çağdaş bakışlı sanat değeri taşıyan kareler çektirmek moda” diyor ve sizlere bu gün hazırlamış olduğu klasik paketlerin dışında oldukça farklı, sıra dışı, eğlenceli ve heyecanlı bir paketin de fırsatını sunuyor…

gelin damat fırsatı

Düşünsenize, düğünden sonra, nasılsa gelinlik ve damatlıkla işinizin olmayacağından, kararlaştırılacak bir günde, gelinliğinizle, damatlığınızla birlikte çılgınca, neşe dolu kareler çarpıcı olmaz mıydı? Deniz kenarında, kumlarla oynarken veya yarıya kadar suya girmişken, çamurların arasında ya da romantik bir yağmurun altında… İşte farklı olmak isteyenlerin paketi bu olsa gerek…

gelin damat fırsatı

Şimdi dilerseniz paket detaylarına bir göz atalım…

BİZ EVLENİYORUZ PAKETİ: Düğün günü kuaförde başlayıp, kuaför sonrası sizin belirleyeceğiniz bir dış mekanda 2 saatlik çekim, 65×35 cm ebatlarında büyük boy panoramik albüm, iki adet panoramik cep albüm, 75×100 cm boyutunda büyük boy poster ve tüm fotoğraflarınızın içinde bulunduğu DVD (minimum 500 kare). Ayrıca bir bayan bir erkek olmak üzere iki fotoğrafçı tarafından takibe alınacak ve sürekli fotoğraflanacaksınız.
Bu harika paket hem zengin bir içeriğe sahip, hem de ekonomik. Normalde 900 TL olan bu paket sadece 750 TL.

gelin damat fırsatı

BELGESEL PAKET: Düğün günü sabah kahvaltısında başlayıp, kuaförde devam eder, iki saatlik dış çekim, evdeki hazırlık enstantaneleri, gelinin evden alınışı, düğün mekanına geliş, nikahın kıyılması ve ilk dansın fotoğraflanmasıyla sona erer. 65×35 cm ebatlarında büyük boy panoramik albüm, iki adet panoramik cep albüm, 75×100 cm boyutunda büyük boy poster ve tüm fotoğraflarınızın içinde bulunduğu DVD (minimum 500 kare). Ayrıca bu pakette de bir bayan bir erkek olmak üzere iki fotoğrafçı tarafından takibe alınacak ve sürekli fotoğraflanacaksınız.
Bu harika belgesel paketi normalde 1250 TL olup, sizler için sadece 1000 TL.

gelin damat fırsatı

CRAZY DAY (ÇILGIN GÜN) PAKETİ: Son günlerin trendi olan crazy day çekimleri, düğün gününden 1 hafta, ya da 10 gün sonra çiftlerin fotoğrafçıyla birlikte belirlediği bir mekanda kuaföre gidilmeden sadece gelinlik ve damatlık giyilerek yapılan çekimlerdir. Bu çekimin özelliği artık kullanılmayacak olan gelinlik ve damatlığınızı kirletme özgürlüğünüzün olmasıdır. O gün aklınıza gelen her türlü çılgınlığı yapabilirsiniz. Denize girmek, çamur savaşı, su savaşı ya da aklınıza gelebilecek herhangi başka bir şey. Yapacağınız çılgınlık hayal gücünüze bağlı. 65×35 cm ebatlarında büyük boy panoramik albüm, iki adet panoramik cep albüm, 75×100 cm boyutunda büyük boy poster ve tüm fotoğraflarınızın içinde bulunduğu DVD (minimum 500 kare).
Bu çılgın paketin fiyatı, aynı belgesel paketinde olduğu gibi 1250 TL yerine yalnızca 1000 TL ödeyerek sahip olabileceğiniz muhteşem bir paket…

gelin damat fırsatı

Sizin Fotoğrafçınız.com yani Deniz Nida Şener’in çekmiş olduğu fotoğraflara hayran kaldık. Bu sayfada sınırlı sayıda görsel kullandık. Lütfen Sizin Fotoğrafçınız.com’ un web sayfasını ziyaret edin ve bu muhteşem karelerin arasında inanılmaz keyifli bir yolculuk yapın. (Harita üzerindeki web sitesini tıklayınız).
Harika bir sanatçı, farklı zevklere göre değişen paketler, muhteşem bir objektif ve bütçenize uygun fiyatlar… Sizlerde bu paketlerden yararlanmak istiyorsanız yapmanız gereken tek şey, indirim kuponunuzu almak ve Sizin fotoğrafçınız.com ile iletişime geçmek, randevu almak. İnanın unutulmaz fotoğrafla sahip olacaksınız…

Keyifli alışverişler dileriz…