Düğün gecenizin en güzel anını tango ile yaşayın ve yaşatın! Muhteşem bir koreografi ve profesyonel eğitmenler! Tango Dost’tan unutulmayacak bir ilk dansa hazır olun…

9 TL
Artık mevcut
değil
Değeri
200 TL
İndirim
%96
Kazanç
191 TL
Fırsat şu tarihte bitti:
00:00
21.11.2012

Kullanım şartları

 • İndirim kuponunuz 28 Şubat 2013’e kadar geçerlidir.
 • 9 TL ders ücreti değil, sadece indirim kuponudur.
 • Birden fazla kupon birleştirilerek kullanılamaz.
 • Önceden randevu almanız gerekmektedir.
 • Randevu ve gün teyidi esnasında kaparo istenebilir.
 • Randevu ve daha detaylı bilgi için 0534 385 90 14’ü arayabilirsiniz.

Öne çıkanlar

 • Bu işe gönül vermiş, profesyonel eğitmenlerden harika bir dans eğitimi ile ilk dansınız göz kamaştıracak.
 • 9 TL’lik indirim kuponunuzla normalde 600 TL olan 5 ders eğitim için sadece 400 TL ödeyeceksiniz.
 • Kazancınız tam 200 TL olacak.
 • Sadece dans dersi değil, salona girişinizden pasta anına kadar, estetik duruşunuzla ilgilide bilgiler alacaksınız.
 • Bir tanıdığınıza da tavsiye edebilir veya arkadaşlarınıza hediye edebilirsiniz.
 • 100 % Ücret İade Garantisi: Alışverişinizden memnun kalmazsanız kuponunuzu koşulsuz şartsız iade edebilirsiniz.
 • 3D Güvenli Alışveriş Sistemi Avantajı Geçerlidir. (Alışveriş esnasında bankanızın güvenli ödeme sayfasına yönlendirilirsiniz).
 • Havale veya EFT ile ödeme yapmak için destek@nikahfirsati.com’a e-mail atmanız yeterlidir.

Şirket

Tango Dost
0534 385 90 14
Web sitesi

Kazasker Sok. Akkaya Apt. No: 16/2. Kadıköy / İstanbul

Büyük haritada göster

Her şeyin mükemmel olduğu bir düğün gecesi, güzeller güzeli bir gelin ve yakışıklı bir damat, muhteşem bir mekan, merakla gelin ve damadı bekleyen konuklar, ışıklar ve harika bir müzikle gece başlamaya hazır…

Bunca güzelliğe inat, heyecanlı, tedirgin, ürkek, çekingen ve nasıl bir selamlama dahi yapmaya basiretiniz bağlanmış bir şekilde giriş ve titreyen ellerle, sağa sola rast gele sallanarak yapılan bir ilk dans mı? Yoksa gülümseyen gözlerle, el ele tutuşunuzla, nereye bakacağınızı, gelen alkışlara nasıl selam vereceğinizi bilerek, o geceye ait konseptinize uyan bir müzik ile ilk dansa başlayıp, gerçek anlamda muhteşem bir koreografiyle, kendinizden emin bir şekilde güzel bir dans gösterisi mi?

Eğer ikinci şıktan yana iseniz, profesyonel bir eğitim almanız gerekmektedir. Bu eğitimi tango ile perçinlerseniz o gecenin keyfini ikiye katlayacağınızdan emin olabilirsiniz…
Tango Dost size bu eğitimi verebilecek sektörün birkaç en iyisinden biri desek yalan olmaz…

düğün dansları

Tango Dost kurucusu * Adnan Bayraktar*; Trabzon’da doğmuş, gençlik yıllarına İstanbul ve Trabzon arasında bir takım gelgitlerden sonra İstanbul’da yaşamaya karar vermiş, o dönemde tango ile tanışmıştır. Ne ailesinden uzak başlayan yeni yaşamı, ne de İstanbul’un zor koşulları tango aşkını bastıramamış, bu yoldan da vazgeçirememiştir. 2000 yılında Tango eğitmenlerimizden Aydın Kocamusaoğlu ile birlikte Tangoya başladılar. O yıllara kadar değerli eğitmenlerimizin okullarında, değişik moda olan dansları yapan İstanbullular için Arjantin Tangosu çok yeni bir danstı. Bu yeni dansa gönül veren bir avuç tango sever, çok zor buldukları küçük salonlarda çalışmaya başladılar. Adnan Bayraktar da adeta bağımlısı olduğu bu dansı öğrenebilmek için, geceleri salon kiralayıp sabahlara kadar arkadaşlarıyla birlikte çalıştı. Bu arada Türkiye’de kendi danslarını öğrenmek isteyen gençlerin varlığını keşfeden Arjantinli eğitmenler ülkemize gelmeye başladılar. Değerli eğitmenimiz Adnan Bayraktar bunlardan Fabian Salas’tan ders aldı. Geçen zaman içinde kendisinin yeni başlayanlara faydası olacağını anlayınca, 2004 yılında Kavacık’ta kendi stüdyosunu kurdu ve çalışmalarına başladı. Şu anda birçoğu Arjantin Tango eğitmenliği yapan çok sayıda gence bu güzel dansı öğretti. Tango severlerin buluşup dans edebildikleri güzel, değişik mekanlarda milonga geceleri düzenlemekte ve Kadıköy’deki stüdyosunda eğitim vermeye devam etmektedir.

düğün dansları

Ve Güzide Kalaycı; uzun yıllar eczacılık yapıp, daha önce tango ile tanışmadığına üzgün olduğunu dile getiren bir eğitmen. Bir süre kaldığı Amerika dönüşü, aktif bir şekilde spora yoğunlaşmaya karar vermişken, bir tesadüf sonucu bir cafede milonga ortamında dans edenleri görüp Tango’ya yöneldi. Bir süre değerli eğitmenlerimizden Çetin Cengiz’den ders aldı. Artık Tango onu, vazgeçemeyeceği kadar çok etkilemiş ve onun için bir yaşam biçimi olmuştu. İstanbul’da değişik eğitmenlerle kısa süreler çalıştı ve Arjantin’e gitmeye karar verdi. İlk yıl sadece 15 günlük bir geziye katılıp şehri gördü. Tangonun yanında Buenos Aires de onu büyülemişti. Ertesi sene bir süreliğine ev kiralayıp bu şehirde yaşadı. Değişik okullardaki seminerlere ve derslere katıldı. En fazla Dana ve Pablo’nun dans okulu ve Tango Brujo’daki derslere yoğunlaştı. Gustava Naviera ve Gisela Anne’nin seminerlerine katıldı. Döndükten sonra en kısa zamanda tekrar Buenos Aires’e gitme planları yaparken değerli eğitmenimiz Adnan Bayraktar ile tanışarak birlikte bir tango yolculuğu yapmaya karar verdi.

düğün dansları

Gerçekten iki değerli eğitmen ve tango ile oldukça aktif çalışmalar gerçekleştirmekteler. Yapmış oldukları çalışmalar, kişilikleri ve tango ile ilgili bilgi birikimleri için http://www.tangodost.com/index.html sayfasını ziyaret etmenizi öneririz.
Şimdi dilerseniz Tango Dost’un sizler için hazırlamış olduğu fırsata bir göz atalım…

düğün dansları

Seçeceğiniz müzik konusunda konseptinize uygun bir seçim için yardım, salona girişiniz, bakışlar, duruş, pasta anı, selamlama gibi estetik eğitimlerin yanı sıra, muhteşem bir koreografi ve eğitimi için tam 5 ders alacaksınız. Bu paketin fiyatı normalde 600 TL olup, sizler sadece 400 TL ödeyerek muhteşem bir dans gösterisi ile konuklarınızın beğenisini kazanacaksınız.
Ayrıca Tango öğrenmek isteyen herkes aylık 150TL yerine, 120TL ödeyerek derslere katılabilir,muhteşem bir Tango eğitimi alabilirsiniz.Aylık kurs programıyla ilgili bilgileri Tango Dost’u arayarak öğrenebilirsiniz.

düğün dansları

Tango Dost’un bu harika eğitiminden ve fırsatından yararlanmak için yapmanız gereken tek şey, indirim kuponunuzu almak, Tango Dost ile iletişime geçerek randevu almak. Gerisi güzel bir dans…

Keyifli alışverişler dileriz…