Tango Pera’dan Harika Fırsat! Profesyonel eğitmenlerden dans dersi alın, düğün dansınızla gecenin yıldızı siz olun! Tango Pera'yla düğün dansı sadece 390 TL...

5 TL
Artık mevcut
değil
Değeri
110 TL
İndirim
%95
Kazanç
105 TL
Fırsat şu tarihte bitti:
00:00
09.08.2013

Kullanım şartları

 • Kupon 31 Ekim 2013’e kadar geçerlidir.
 • 5 TL ders bedeli değil, sadece indirim kuponudur.
 • Birden fazla kupon birleştirilerek kullanılamaz.
 • İndirim çekinizi satın almadan önce 0216 700 17 62 veya 0531 278 56 66 (Beril Hanım) yada 0535 639 18 75 (Kerem Bey)’i arayarak daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Öne çıkanlar

 • Düğün dansınız için profesyonel eğitmenlerden ders alacaksınız.
 • 3 ders sevgili eşinizle eğitim alıp, düğün gecenizin starı siz olacaksınız.
 • 5 TL’ye alacağınız kuponla 3 ders dans eğitimini 500 TL yerine sadece 390 TL’ye alacaksınız.
 • Kazancınız tam 110 TL olacak.
 • İhtiyacı olan bir tanıdığınıza da tavsiye edebilir veya arkadaşlarınıza da hediye edebilirsiniz.
 • 3D Güvenli Alışveriş Sistemi avantajı geçerlidir. (Alışveriş esnasında bankanızın güvenli ödeme sayfasına yönlendirilirsiniz).
 • HAVALE veya EFT ile ödeme yapmak isterseniz destek@nikahfirsati.com’a e-mail atmanız yeterli.

Şirket

Tango Pera
Web sitesi

Erguvan Sok. Akmer Apt. No:5/6 Kalamış – Feneryolu Kadıköy İstanbul

Büyük haritada göster

En güzel gecenizde ‘Bizim Şarkımız’ dediğiniz bir parçayla dans etmek istemez misiniz?

Düğün hazırlıklarınız süresince koşturdunuz, bir çok telaş ve stresten sonra sıra geldi o gecenin tadını çıkarmaya. İmzalar atıldıktan sonra, tüm konuklarınız sizin ilk şarkınızı, ilk dansınızı merakla bekler. Ve o an gelir, ışıklar kararır, sadece sizi izleyen gözler kalır. Kameralar, fotoğrafçınız ve konuklarınız. Her şey, sadece yapacağınız o ilk dansa odaklanmıştır. Bundan sonra size düşen tek şey, insanları büyüleyici dansınızla sizlere hayran kalmalarını sağlamak ve Tutkunun Dansı Arjantin Tangonun zerafetini gözler önüne sermek.

Profesyonel eğitim, kariyerli bir eğitmen, size özel bir şarkı ve kareografi, daha az zaman harcamak ve daha az masraf yapmak. Hepsini bir arada bulmak istediğinizi düşünerek, siz Nikah Fırsatı takipçilerimiz için Tango Pera Stüdyoları eğitmeni Kerem Öksüz ile bir araya gelip çok güzel bir fırsat hazırladık.

Düğün gecenizde ilk dansınızı yaparken göz kamaştırmak istiyorsanız profesyonel eğitmenlerden 3 ders dans eğitimini size sunuyoruz. Bunun içinde ödeyeceğiniz ücret 500 TL yerine sadece 390 TL. Bundan sonra yapmanız gereken tek şey, indirim kuponunuzu alıp bir an önce randevu almak ve sadece 390 TL’ye bu fırsattan faydalanmak.

düğün dansı gelinlik fırsatı

düğün dansı gelinlik fırsatı

düğün dansı gelinlik fırsatı

düğün dansı gelinlik fırsatı

Biraz da Kerem Öksüz kimdir, bir tanıyalım isterseniz…

1998 Yılında IDO (İnternational Dance Organization) ve Türkiye Dans Sporları Federasyonlarından aldığı eğitmenlik ve hakemlik diploma ve sertifikasıyla Tango Pera’yı kurmuştur. Eşli dans çalışmalarına, İstanbul Üniversitesi’ndeyken başlayan Kerem Öksüz, daha sonra Ayşegül Betil, Ahmet Dündar- Lena Pavlova, Yuri Mezzo, Metin Yazır ve daha bir çok Arjantin ve Avrupa kökenli bir çok hocayla yapmış olduğu çalışmalar sayesinde dans tecrübesini artırmıştır.

Halen Türkiye Dans Sporları Federasyonu Teknik Kurulunda görev alan Kerem Öksüz’ün sayısız sertifikaları, ödülleri ve bir çok Türkiye ve Avrupa TV kanallarında yapmış olduğu dans gösterileri ve eğitim programlarıyla gerçek bir profesyoneldir.

düğün dansı gelinlik fırsatı

düğün dansı gelinlik fırsatı

Sizde eğer bu kadar kariyerli bir eğitmenden ders almak ve göz kamaştırmak istiyorsanız, hemen Tango Pera’yı arayarak randevu alınız.

Büyülü bakışlar altında, güzel bir dans dileğiyle!