Neşeli, cıvıl cıvıl, biraz da çılgın bir fotoğraf sanatçısıyla eğlenerek harika bir düğün çekimine ne dersiniz? Taradise Weddings ile pozitif enerjinin objektifle muhteşem uyumu sadece 700 TL’den başlıyor…

5 TL
Artık mevcut
değil
Değeri
300 TL
İndirim
%98
Kazanç
295 TL
Fırsat şu tarihte bitti:
00:00
16.07.2013

Kullanım şartları

 • İndirim kuponunuz 1 Eylül 2013 ile 31 Aralık 2013 tarihleri arasındaki organizasyonlarınız için geçerlidir.
 • Lütfen kuponunuzu almadan önce organizasyon tarihinizin müsaitliği hakkında bilgi alınız.
 • 5 TL paket bedeli değil, sadece indirim kuponunun ücretidir.
 • Her çiftin tek bir kupon kullanım hakkı vardır; satın alacağınız başka bir kupon ile daha fazla indirim talep edilemez.
 • Rezervasyon yaptırmak için ön görüşme yapmanız ve görüşme için randevu almanız gerekmektedir.
 • Rezervasyon için kaparo istenmektedir.
 • Fırsatta sözü geçen fiyatlar Ankara ili için geçerlidir. Diğer iller için ekstra ücret söz konusu olabilir.
 • Randevu ve daha detaylı bilgi için 0312 466 69 28 veya 0538 960 60 61’i arayabilirsiniz.

Öne çıkanlar

 • Hayatınızın en güzel gününe ait çok özel fotoğraflarınız olacak.
 • 5 TL’lik indirim kuponunuzla Tüm Gün Düğün Çekimi için 1400 TL yerine sadece 1100 TL ve Tüm Gün Nişan Çekimi için 1000 TL yerine sadece 700 TL ödeyeceksiniz.
 • Dilerseniz 300 TL’lik indirim hakkınızı ücretsiz Kanvas Kapak Panoramik Albüm Seti 3 veya ücretsiz kına/nişan sonrası eğlence çekimi için kullanabilirsiniz.
 • Çekim ve albüm içerikleri aşağıdadır, lütfen inceleyiniz.
 • Bu fırsattan kazancınız tam 300 TL olacak.
 • Bir tanıdığınıza da tavsiye edebilir veya arkadaşlarınıza hediye edebilirsiniz.
  3D Güvenli Alışveriş Sistemi Avantajı Geçerlidir. (Alışveriş esnasında bankanızın güvenli ödeme sayfasına yönlendirilirsiniz).
  Havale veya EFT ile ödeme yapmak için destek@nikahfirsati.com’a e-mail atmanız yeterlidir.

Şirket

Taradise Weddings
0312 466 69 28
Web sitesi

Cinnah Caddesi, Mesnevi Sokak 12/8
Çankaya – Ankara

Büyük haritada göster

Bugüne kadar sizlere çok kez düğün fotoğrafçılığı, teknikleri, ekipmanları gibi geniş geniş yazılar yazdık. Bugün tüm bunlara girmeden oldukça farklı bir sanatçıdan, pozitif enerji yüklü ve bir o kadar da işine aşık bir isimden söz edeceğiz…

Tara ile gerçekleştireceğiniz çekiminiz, düğün gününde yaşamanız olası olan stresinizi unutturabilir!

(Kıdemli damatlardan acemi damatlara dipnot: “Abi ben hiç anlamadım çekim mi yaptık, n’aptık? Sadece güldüğümü hatırlıyorum?” )

http://www.facebook.com/TaraWeddings sayfasını tıkladığınızda, yapmış olduğu çalışmaları, çekmiş olduğu fotoğrafları görebilir, http://taraweddings/site/sikca-sorulan-sorular/ tıkladığınızda aklınıza gelebilecek soruların cevabını bulabilir, http://taraweddings.com/site/biyografi/ sayfasında ise Tara Arseven’i yakından tanıma fırsatı bulabileceksiniz…

gelin damat fotoğrafları

Tara çoğu çekim ile birebir tek başına ilgileniyor. Nitekim farklı insanların devreye girmesi ile vaad edilen ile karşılaşılanların farklı olabileceğini hepimiz biliyoruz. Sadece talep edildiği durumlarda damat için fotoğrafçı veya tüm organizasyon için ikinci, üçüncü (istediğiniz kadar!) fotoğrafçıyı temin ediyor. Bunlar dışında albüm tasarımlarından, fotoğrafların rötuşuna, çekimlerde kullanılacak malzemelerden araç süsünüze kadar kendisi tasarlıyor.

gelin damat fotoğrafları

Ayrıca Taradise Weddings çatısı altında Tara tarafından hayal edilip tasarlanan ve Su tarafından uygulaması yapılan anı defterlerine de ulaşabilirsiniz.

gelin damat fotoğrafları

Çekimler hakkında bilgi vermemiz gerekir ise; tüm gün çekimlerden ortalama 800-1000 kare arası fotoğrafa sahip olursunuz ki fotoğraf sayısı birazcık da size bağlı – ne kadar rahat olursanız o kadar çok kullanılabilecek fotoğrafınız çıkar ortaya. Tara da zaten bu yüzden çekimlerden önce bütün çiftleriyle arkadaş olup onları yakından tanımayı tercih ediyor. Bakmayın rakamlarla sınır koyuyor gibi görünmesine – daha fazla da fotoğrafınız olabilir! Ayrıca çekilen tüm fotoğrafların tamamının tarafınıza teslim edileceğini de belirtmemiz gerekir.

Albüm yaptırmadığınız durumlarda 20 adet fotoğraf rötuşlanıp teslimata eklenir – nitekim Tara’nın çok iyi şekilde yaptığı beyaz ayarı ile fotoğrafların ham halleri bile çok güzel! Dileyen ön tanışma toplantısında daha önce yapılmış işlerin ham arşivini karıştırabilir!

gelin damat fotoğrafları

Albüm yaptırmayı düşünüyorsanız da ücretini asla peşin almıyor Tara; önce fotoğraflar tarafınıza teslim edilir, sonra albümün taslağı ortaya çıkarılır (albüm sayfa ve boyut özelliklerine göre ortalama 40-100 fotoğraf arası) ve siz o taslağa onay verdikten sonra ücretini temin edersiniz. Sipariş verildikten en geç 15 gün içerisinde teslim edilir.

gelin damat fotoğrafları

Ve bu güzel marka Taradise Weddings, sizin için çok özel fırsatlar hazırladı:

TÜM GÜN DÜĞÜN ÇEKİMİ: Sabah gelinin kuafördeki hazırlıklarından başlıyor, dış çekim, gelini çıkarma merasimi, akşam nikah salonunda gelinin ve damadın girişi, nikahın kıyılması ve çiftin düğün dansıyla son bulan çekimdir. Tüm fotoğrafların DVD formatında teslim alacağınız bu çekimin fiyatı 1400 TL olup, sizin için sadece 1100 TL…

Dilerseniz bu çekim paketine 1400 TL ödeyerek 300 TL değerindeki Kanvas Kapak Panoramik Albüm seti (35×65 cm. 10 sayfa albüm, 2 adet 20×38 cm. aile albümü, 75×100 cm. poster) veya Kına gecesi çekimi size hediye edilebilir…

gelin damat fotoğrafları

TÜM GÜN NİŞAN ÇEKİMİ: Öğlen saatlerinde gelin adayının kuafördeki hazırlıklarından başlıyor, dış çekim ve kız isteme/nişan merasimi ile son bulan çekimdir. Tüm fotoğrafların DVD formatında teslim alacağınız bu çekimin fiyatı 1000 TL olup, sizin için sadece 700 TL…

Dilerseniz bu çekim paketine 1000 TL ödeyerek 300 TL değerindeki Kanvas Kapak Panoramik Albüm seti (35×65 cm. 10 sayfa albüm, 2 adet 20×38 cm. aile albümü, 75×100 cm. poster) veya nişan merasiminden sonra düzenleyeceğiniz bir eğlence var ise çekimi size hediye edilebilir.

gelin damat fotoğrafları

Her çifte ayrı bir konsept çekim gerçekleştiren, harika fotoğrafları ve her çift için özel olarak tasarlanan albüm çeşitleri ile Taradise Weddings’in bu fırsatını kaçırmamanızı öneririz…

gelin damat fotoğrafları

Bunun için yapmanız gereken tek şey, Tara Arseven ile iletişime geçip öncelikli olarak tarihin müsaitliğini teyit etmek, kuponunuzu satın almak ve satın almış olduğunuz kupon ile beraber rezervasyonunuzu yapmak üzere bir görüşme ayarlamak!

Keyifli aşıverişler dileriz…