Dört dörtlük bir sanat merkezi! Harika bir koreografiyle düğün gecenizde göz kamaştıracak bir dans için Yonca Bale ve Müzik’ten 4 ders düğün dansı sadece 495 TL…

9 TL
Artık mevcut
değil
Değeri
255 TL
İndirim
%96
Kazanç
246 TL
Fırsat şu tarihte bitti:
00:00
18.01.2013

Kullanım şartları

 • İndirim kuponunuz 31 Ağustos 2013’e kadar geçerlidir.
 • 9 TL ders ücreti değil, sadece indirim kuponudur.
 • Birden fazla kupon birleştirilerek kullanılamaz.
 • Önceden randevu almanız gerekmektedir.
 • Randevu ve daha detaylı bilgi için 0216 478 10 18’i arayabilirsiniz.

Öne çıkanlar

 • Düğün gecenizin ilk dansıyla konuklarını hayran bırakacaksınız.
 • 9 TL’lik indirim kuponunuzla normalde 750 TL olan 4 ders düğün dansı için sadece 495 TL ödeyeceksiniz.
 • 4 derste sadece düğün dansı eğitimi değil, size özel bir koreografi, seçeceğiniz müzik, salona girişiniz, vermeniz gereken poz, yüzünüzün ifadesi gibi estetik eğitimde alacaksınız.
 • Kazancınız tam 255 TL olacak.
 • Bir tanıdığınıza da tavsiye edebilir veya arkadaşlarınıza hediye edebilirsiniz.
 • 100 % Ücret İade Garantisi: Alışverişinizden memnun kalmazsanız kuponunuzu koşulsuz şartsız iade edebilirsiniz.
 • 3D Güvenli Alışveriş Sistemi Avantajı Geçerlidir. (Alışveriş esnasında bankanızın güvenli ödeme sayfasına yönlendirilirsiniz).
 • Havale veya EFT ile ödeme yapmak için destek@nikahfirsati.com’a e-mail atmanız yeterlidir.

Şirket

Yonca Bale ve Müzik Kursu
0216 478 10 18
Web sitesi

Bağdat Cad. Sunuhi Arsan Sok. Hakan Apt. No:2/2 Suadiye/İstanbul

Büyük haritada göster

Ömür boyunca akılda kalan, mutlu fotoğraflara yansıyan evlilik töreni için tüm detaylar aylar öncesinden özenle hazırlanıyor. Ancak unutulmaz düğün davetlerinin en heyecan verici bölümü ise çiftlerin pek çok kişinin bakışları altında yaptığı ilk dans.
Çiftlere özel düğün dans dersi programı ile sizin tercih ettiğiniz çeşitli danslarda, size ihtiyacınız olan güven ve yeteneğinizi artıracak, o büyülü dakika geldiğinde düğün davetlilerinizi zarafetiniz ve stilinizle etkileyecek harika bir dansa ne dersiniz?

Düğün dansı dersleriniz ile bir yandan nasıl dans edeceğinizi öğrenirken, diğer yandan da eşinizle birlikte çok iyi zaman geçirip rahatlama imkanı bulacaksınız. İlk dansınız hiç bitmeyecek olan aşkınızın göstergesi olacak. Siz de Milli Eğitim Bakanlığı bünyesinde olan Yonca Bale ve Müzik Kursu ile düğün davetlilerinizi etkileyerek, onların düğün dansınızı hatırlanacağı bir dans gösterisi sunun!

Yonca Bale ve Müzik Kursu; 2009 yılında kurucusu Yonca Anıl ve ünlü oyuncu Ali Başar tarafından açılan ve Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı olarak faaliyet gösteren Yonca Bale ve Müzik Kursu, yaş ayrımı yapmaksızın tüm bireylere sanat sevgisini aşılamak ve yaymak amacıyla eğitim ve öğretim veren bir kurumdur.

düğün dansları

Amacı, velilerle işbirliği ve uyum içinde çalışarak pedagojik esaslar ve çocuk sevgisi temeliyle sanatla iç içe bireyler yetiştirmektir. Bu süreçte onlar için önemli olan, öğrencilerine sanatı tanıtarak hayatlarında uzun süreli bir yer vermelerini sağlamaktır.
Kurumdaki eğitim kadrosu, tamamıyla konservatuar mezunu ya da eğitim alan ve alanında uzman öğretmenlerden oluşmaktadır.

düğün dansları

Kurucu Yonca Anıl; 1976 İstanbul doğmuş olan, 1980 yılında Yıldız Alpar’da başladığı bale eğitiminin yanı sıra Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuarı’nda Keman Bölümünde orta öğretimini tamamladıktan sonra, İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Bale Bölümü’ne devam ederken Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde drama eğitimi aldı.
O yıllarda tanıştığı ünlü bale öğretmeni Prof.Korkmaz Sagatov ile Özbekistan Devlet Konservatuarı Bale Bölümü’nde eğitim alıp mezun oldu. Yonca Anıl, İtalya’da bir bale okulunda yaptığı asistan öğretmenlik görevi ile bale öğretmeni olarak çalışmaya başlayarak İstanbul’daki çeşitli eğitim kurumlarında görev aldı. Sahne ve televizyon için sayısız koreografiye imza atmış, çeşitli workshoplara katılmıştır.

düğün dansları

Yonca Anıl’ın yanı sıra, Evren Karakul, Banu Göktan, Gülin Doyran Vehaplar, Begüm Tüzün, Mutlu Cankup, Burak Sevinç ve oyuncu Ali Başar gibi deneyimli ve eğitimli harika bir kadroya sahip olan Yonca Bale ve Müzik Kursu birçok sanatsal alanda eğitim vermektedir.

düğün dansları

Klasik Bale, Yetişkin Balesi, Modern Dans, Mix Dans, Müzik, Dizi Oyunculuğu, Vücut Kondisyon ve Stretching gibi eğitimlerle çocuklarımıza, yetişkinlere ve sanatla haşır neşir olmak isteyen herkese eğitim vermektedir.
Yonca Bale ve Müzik Kursu’nun çalışmalarını ve değerli kadrosunu daha yakından takip etmek, onları daha iyi tanımak için http://www.yoncabale.com tıklayabilirsiniz…

düğün dansları

Harika bir stüdyoya sahip olan, çocuklarımızın bale eğitimi almak için güvenle gidebildikleri, yetişkinlerin hem hoşça zaman geçirmek, hem de eğlenerek eğitim alabildikleri Yonca Bale ve Müzik Kursu siz evlenecek adaylarımız için muhteşem bir fırsat hazırlayarak o özel geceye hazırlanmanıza yardımcı oluyor…
Mükemmel bir koreografi, seçeceğiniz müzik koşunda destek, salona girişiniz, yürüyüşünüz, vermeniz gereken poz, hatta yüz ifadeniz gibi birçok konuda teknik ve estetik destekle harika bir düğün dansı eğitimini tam 4 derste alacak ve bu eğitim için 750 TL yerine sadece 495 TL ödeyeceksiniz…

düğün dansları

Son dakikayı beklemeyin! Düğün gününüz yaklaştıkça yapmanız gerekenler de artacaktır. Bu nedenle dans derslerinize bir an önce başlamak istiyor, yetenekli eğitimciler eşliğinde sizde ilk dansınızla nefis bir gösteri sunmak istiyorsanız yapmanız gereken tek şey Yonca Bale ve Müzik Kursu’nu arayıp randevu almak…

Keyifli alışverişler dileriz…